Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości inhalator membranowy

Nowoczesny inInhalator LD-812 to wysokiej klasy urządzenie ultradźwiękowe pozwalające na prowadzenie skutecznej inhalacji u dzieci oraz osób dorosłych. Zapewnia podaż bardzo dobrej jakości aerozolu w technologii Mesh. Niewątpliwie jedną z zalet jest bardzo cicha praca, która pozwala nam na inhalowanie nawet śpiącego dziecka. Dodatkowo jako jeden z nielicznych modeli posiada specjalistyczną konstrukcję, która pozwala na wykonywanie inhalacji pod kątem 45 stopni względem osi poziomej. Co to oznacza? To przede wszystkim zapewnia dużą wygodę przy terapii malutkich dzieci w pozycji leżącej, również bardzo dobrze sprawdza się u osób chorych mających ograniczenia w poruszaniu się.

Urządzenie do inhalacji pozwala generować średnią wielkość cząsteczki na poziomie MMAD 5.0 μm. Jest bardzo wydajny i oszczędny, końcowa objętość roztworu inhalacyjnego wynosi ok. 0,5 ml. Do tego urządzenie ma bardzo niski pobór mocy 3 W. Dodatkowo wygodę zapewnia możliwość zasilania urządzenia z baterii oraz kabla USB dołączonego do zestawu. W tym inhalatorze możemy stosować leki różnego rodzaju oprócz niektórych z nich jak Nebudose Hialuronic, Pulmikort, Nebud, Berodual a także leki mające podobny skład.

Inhalator kieszonkowy Little Doctor jest bardzo wydajny i oszczędny zapewnia bardzo niską szczątkową objętość leku ograniczając jego straty do minimum. Ten model na wyposażeniu posiada 2 maseczki dla dzieci oraz osoby dorosłej. Niewielki rozmiar i waga około 136 g pozwalają na wygodne noszenie inhalatora przy sobie. Inhalator z membraną przeznaczony zarówno dla dzieci jak i również osób dorosłych. W zestawie otrzymamy również etui pozwalające na przechowywanie urządzenia oraz jego bezpieczne transportowanie.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- inhalator membranowy
- dla dzieci i dorosłych
- zasilanie na baterie i kabel USB dołączony do zestawu
- niewielki rozmiar i waga
- zapewnia skuteczną i wydajną inhalacje 
- niska szczątkowa objętość leku
- niski poziom hałasu
- możliwość inhalacji pod kątem 45 stopni
- można w nim stosować różne leki, antybiotyki itp. z wyjątkiem wymienionych w opisie i instrukcji zastosowania

punktor DANE TECHNICZNE:

- typ: membranowy
- średnia wielkość cząsteczki aerozolu: MMAD 5.0 μm
- objętość pojemnika na lek: 8 ml
- końcowa objętość roztworu: 0.5 ml
- generowany poziom hałasu: 50db
- zasilanie: ~200-240V, 50Hz
- opcje zasilania: baterie + kabel USB
- warunki użytkowania temperatura powietrza: od 10 °С do 40 °С
- warunki użytkowania wilgotność: 85% i mniej
- waga produktu: 136 g
- rozmiar inhalatora: 99 x 45 x 74 mm

punktor ZESTAW ZAWIERA:

inhalator
- maska inhalacyjna dla dzieci, maska dla dorosłych
- ustnik
- baterie + kabel USB
- instrukcja obsługi
- etui na akcesoria
- karta gwarancyjna