Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry inhalator do profesjonalnego użytku oraz domowego

Medel Professional to inhalator przeznaczony do zastosowania w warunkach medycznych jak i również do domowego użytku. Większość dostępnych inhalatorów na runku nadaje się jedynie do zastosowania w domu ze względu na słabszy silnik. Ten dzięki mocnemu silnikowi i podzespołach nadaje się do częstego użytkowania bez obaw o jego szybką eksploatację. Dlatego też nadaje się do leczenia pacjentów z przewlekłymi  chorobami dróg oddechowych w tym astmy, mukowiscydozy, POCP oraz innych które wymagają częstego użytkowania. Ten model posiada, aż 2 nebulizatory. Jeden to medel jet plus przeznaczony do inhalacji górnych dróg oddechowych, tchawicy, oskrzeli, oskrzelików oraz pęcherzyków płucnych.

Tutaj średnia wielkość cząsteczki wynosi 0,8 μm, dlatego można również inhalować dolne drogi oddechowe. Jest on zaawansowany technicznie dodatkowo warto zaznaczyć, że aktywowany wdechem dzięki temu zużycie leku jest prawie całkowite. Z kolei model rihno jet pozwala na zastosowanie go w górnych drogach oddechowych jak zatoki czy nos. Przydatny przy przesuszonej śluzówce nosowej, do oczyszczania nosa z nadmiaru wydzieliny oraz w przewlekłym katarze, przy alergiach, kurzu i pyłków. Ten model przyda się każdemu kto często choruje i wymaga stosowania leków w postaci inhalacji. Dlatego również sprawdzi się jako inhalator rodzinny. Inhalator zapewnia prowadzenie terapii w pracy ciągłej bez konieczności robienia przerw.

Urządzenie inhalujące Medel Professional charakteryzuje wysoki poziom wydajności. Atutem jest także niski poziom hałasu wynoszący zaledwie 52 decybele. Nebulizator posiada pojemność od 2 do 8 mililitrów. Z kolei maksymalny przepływ to 5.1 ml na minutę. Urządzenie zaprojektowane zostało z myślą o użytkowaniu przez większą ilość osób. Dlatego jest łatwe w utrzymaniu czystości i higieny. Nawet kiedy korzysta z niego więcej osób. Jednak zawsze pamiętajmy aby przestrzegać zaleceń producenta oraz podstawowej higieny. Pamiętajmy aby każda osoba korzystająca z inhalator powinna mieć swoją indywidualna maseczkę bądź ustnik co ogranicza ryzyko występowania zakażeń o różnym pochodzeniu. Urządzenie dostępne z bogatym wyposażeniem. W zestawie inhalator Medel proffesional oraz 2 nebulizator, końcówkę do nosa, maski w dwóch rozmiarach dla dzieci i osób dorosłych, filtry oraz przewód powietrzny.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- Inhalator wysokowydajny
- przeznaczony do zastosowania profesjonalnego w jednostkach medycznych oraz domowego
- charakteryzuje go bardzo mocny silnik tłokowy
- zapewnia bezawaryjną pracę ciągłą
- przeznaczony do profesjonalnego zastosowania w warunkach medycznych i domowych
- posiada 2 nebulizatory dzięki temu można inhalować poszczególne odcinki
- łatwy do utrzymania czystości
- możliwe prowadzenie inhalacji przy różnych chorobach dróg oddechowych
- nadaje się długiej eksploatacji
- 2 maseczki w komplecie mniejsza i większa
- bogate wyposażenie zestawu
- gwarancja producenta wynosi 5 lat

punktor DANE TECHNICZNE:

- tryb pracy - ciągły
- wielkość cząsteczki MMAD (µm) - 0,8 µm
- frakcja respirabilna (FPF) - 92,6%
- natężenie hałasu: 52dB
- określany czas nebulizacji:  0,3 ml/min
- przepływ roboczy(/min): 5,1ml/min
- ciśnienie maksymalne (bar): 2,2bara
- min. pojemność nebulizatora: 2ml
- max. pojemność nebulizatora: 8ml
- masa: 2,2 kg
- gabaryt: 21x22x24 cm

punktor ZESTAW ZAWIERA:

inhalator Medel Professional
- nebulizator Medel Jet Plus
- nebulizator Medel Rhino Jet
- końcówka do nosa
- 2 maski dla dziecka i dla dorosłego
- przewód powietrzny
- filtry
- pudełko
- instrukcja obsługi 
- karta gwarancyjna