Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry inhalator dla dzieci

Solidny inhalator dla dziecka Dr Frei Train - dr Frei. Pociąg to profesjonalny inhalator dla dzieci w formie zabawki w postaci kolorowego pociągu do zabawy dla najmłodszych pacjentów. Urządzenie zdecydowanie polecane jako "umilacz" procesu inhalowania dziecka. Każdy nebulizator Dr Frei został wyprodukowany we włoskiej fabryce, co czyni go produktem najwyższej jakości w porównaniu do niektórych tanich urządzeń. Każdy rodzic wie, że kolorowy inhalator dla niemowlaka, a nawet starszego dziecka, pozwala na zdecydowane usprawnienie i urozmaicenie procesu inhalacji.

Inhalator zabawka pozwala zająć uwagę dziecka kształtem, kolorami oraz możliwością jego oklejania naklejkami dołączonymi do zestawu, dzięki temu można wykonać inhalację do końca. Warto zaznaczyć, iż inhalatory zabawki są jednymi z najczęściej wybieranych inhalatorów przez rodziców dla ich pociech i cieszą się na rynku co raz to większą popularnością. Pomimo, że jest to inhalator w postaci zabawki to urządzenie jest jak najbardziej profesjonalne i posiada bardzo dobre parametry. Charakteryzuje go szybkie tempo inhalacji 0,3 ml/min. Rozmiar generowanych cząsteczek przez inhalator: 3 µm MMAD. Pojemność pojemnika na lek wynosi 12 ml. Z kolei maksymalny przepływ powietrza przez sprężarkę to 15 l ± 2l/min.

Niski poziom hałasu 55 dB stanowi doskonałe warunki do inhalowania dzieci. Urządzenie inhalujące dla dzieci zostało wyposażone w praktyczny schowek na kabel, co zapobiega jego plątaniu. Waga inhalatora 1,4 kg, wymiary urządzenia 235 x 110 x 165 mm, inhalator lekki i łatwy do przenoszenia. Do zestawu dołączono wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania procesu inhalacji. Urządzenie zostało objęte 2 letnią gwarancją od producenta. W ofercie posiadamy również inne inhalatory w formie zabawki jak np. żółwik, małpka, samochodzik. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry inhalator dla dziecka
- w zestawie naklejki do oklejania inhalatora
- zapewnia szybki proces inhalacji 0,3 ml/min
- niski poziom inhalacji 55 dB
- pojemność pojemnika na lek 12 ml
- posiada rozpylacz do nosa
- w zestawie: maski, ustniki, dreny, zapasowe filtry itp.
- urządzenie objęte 2 letnią gwarancją od producenta
- lekki i poręczny można go przenosić w wybrane miejsce
- posiada praktyczny schowek na zasilacz sieciowy
- gwarancja 2 lata
- zestaw naklejek 

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- inhalator Dr Frei Pociąg
- wielkość 
cząsteczki: 3 µm MMAD
- szybkość nebulizacji: 0,3 ml/min
- maksymalny przepływ powietrza: 15 l ± 2 l/min
- pojemnik na lek: 12 ml
- objętość zalegania roztworu: 0,85 ml ± 0,2 ml
- hałas generowany przez urządzenie: 55 dB
- masa produktu: 1,4 kg
- gabaryty: 235 x 110 x 165 mm
- przewód zasilający w długości: 1,4 m

Napisz opinię
2020-03-16 15:10:47 - 

Wygląda jak zabawka za co duży plus dla producentów a inhaluje jak normalny inhalator