Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry inhalator dla dzieci

Profesjonalny inhalator medyczny Dr Frei opakowany w formę atrakcyjnej zabawki - kolorowy samochód wyścigowy. Produkt ten cechuje przede wszystkim bardzo wysoka jakość wykonania jest to inhalator dla dziecka, który posłuży nam dłużej niż jeden sezon. Prezentowany nebulizator dr Frei car samochód posiada dodatkowo irygator do nosa. Nebulizator z irygatorem do płukania nosa i zatok jest niezastąpiony podczas leczenia stanów zapalnych zatok, zatkanej jamy nosowej itp. Irygator pozwoli skutecznie oczyścić jamę nosową dziecka, tym samym zapewnić mu lepsze oddychanie i sen.

Warto zaznaczyć, że jest to bardzo dobre urządzenie inhalujące z wysokimi parametrami. Rozmiar cząsteczek w urządzeniu 3 um - 6 um z regulacją MMAD. Maksymalny przepływ powietrza przez sprężarkę 15L ± 2 l/min. Tempo nebulizacji od 0,2 ml do 0,4 l/min. Objętość zalegająca wynosi od 0,85 ml ± 0,2 ml. Pojemność pojemnika na lek 12 ml odpowiednia dla dzieci. Niski poziom hałasu do 55 dB pozwala na komfortowe warunki pracy z dziećmi. Niewielka waga i rozmiar pozwala na bezproblemowe przenoszenie aparatu inhalującego w każde miejsce. Również zaletą jest długi kabel i praktyczny schowek, w którym można go umieścić po wykonaniu inhalacji. Inhalator dziecięcy Turbo Car odpowiedni dla dzieci mniejszych i większych, które jeszcze bawią się zabawkami, niekiedy może być stosowany również przez osoby dorosłe. 

Warto zaznaczyć, że inhalatory zabawki w dużym stopniu pozwalają usprawnić cały proces inhalacji i pozwalają wykonać go do końca, co niestety nie jest łatwe wiedzą to rodzice małych dzieci. Kształt i kolor inhalatora zabawki wzbudza zainteresowanie u dziecka i pozwala odwrócić uwagę od inhalacji również naklejki w zestawie pozwolą zainteresować dziecko zabawą w oklejanie urządzenia.  W zestawie wraz z inhalatorem niezbędne akcesoria do wykonania procesu inhalacyjnego oraz 2 komplety naklejek. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również inne bardzo dobre inhalatory dla dzieci w kształcie pociągu, małpki, żółwia oraz inne modele inhalatorów i potrzebnych akcesoriów do wykonania inhalacji.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- inhalator zabawka w formie zabawki samochodu
- przeznaczony dla dzieci w każdym wieku
- mocny silnik wysokie tempo inhalacji
- pojemność pojemnika na lek 12 ml
- tempo nebulizacji: 0,2 ml do 0,4 l/mim
- w zestawie irygator do nosa i zatok
- urządzenie generuje niski poziom hałasu 55 dB
- z długim przewodem sieciowym 
- w pudełku dołączone dwa komplety barwnych naklejek
- urządzenie wyposażone w kompletny zestaw elementów niezbędnych do inhalacji
- inhalator lekki i poręczny można zabrać go wszędzie

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- MMAD: od 3,0 μm do 6,0 μm
- regulacja - prędkość nebulizacji: od 0,2 do 0,4 ml/min
- pojemność pojemnika na lek 12 ml
- przepływ: 15 ± 2 l/min natężenie przepływu w litrach
- poziom hałasu: 55 dBA
- zasilanie: 220 V/ 50 Hz
- wymiary: 230x166x140 mm
- waga: 1,4 kg bez akcesoriów
- okres gwarancji: 2 lata

punktor  ZESTAW ZAWIERA:

- inhalator
- irygator do nosa
- maski
- ustniki 
- wężyk
- filtry
- instrukcja obsługi i karta gwarancyjna