Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Superszybki inhalator - zestaw do inhalacji! Zestaw i nebulizator AndyMed Evo to nowość i zdecydowana rewolucja w zakresie inhalacji pacjentów. Jest to doskonały nebulizator przeznaczony zarówno dla dzieci i noworodków, jak i osób dorosłych. Co czyni go wyjątkowym? Powód nie jest jeden, lecz kilka:

1. Zestaw Andy Med EVO jest zgodnie z posiadaną przez nas wiedzą najszybszym nebulizatorem na świecie! Obecnie nie istnieje produkt umożliwiający inhalację w tempie szybszym, niż uzyskanym dzięki inhalacji wykorzystującej rozpylacz AndyMed Evo. Bardzo szybki inhalator (nebulizator) AndyMed umożliwia błyskawiczną inhalację w tempie: 1 ml na minutę! Oznacza to, że cały (kompletny) proces inhalacji trwa w granicach: 3-4 minut! Nie znamy obecnie produktu dostępnego na polskim rynku, którego Andy Med mógłby się obawiać w tej kwestii.

2. Możliwość precyzyjnego określenia części układu oddechowego, którą pragniemy poddać terapii. Oznacza to, że osoba z problemami dotyczącymi płuc, otrzyma odpowiednią ilość substancji leczniczej docierającej właśnie do tej partii. W tym celu wystarczy wybrać odpowiednią literkę na korpusie nebulizatora:
- literka A (nakładka A) – odpowiada za inhalację górnych partii dróg oddechowych, tj. gardła i krtani
- literka B (nakładka B) – pozwala inhalować środkowe partie układu oddechowego, tj. tchawicę i oskrzela
- literka C (nakładka C) – jest odpowiedzialna za inhalację płuc i tam skieruje mgiełkę inhalacyjną

Andy Med EVO

Wybór odpowiedniej końcówki, podobnie jak i cała obsługa Andy Med Evo, jest niezwykle prosta – wystarczy obrócić plastikowym pierścieniem z zaznaczonymi literkami odpowiedzialnymi za poszczególne nakładki. Zestaw jest złożony i zawsze gotowy do pracy.

3. Specjalna zastawka bezzwrotna - powoduje, że rozpoczęcie wdechu automatycznie zamyka dostęp powietrza spoza nebulizatora. Dzięki temu inhalujemy się jedynie substancją leczniczą, która znajduje się zbiorniku. W ten sposób znacznie poprawia się skuteczność całego procesu leczniczego, jak również minimalizowane są straty substancji leczniczej.

4. Kompatybilność - inhalator Andy Med Evo współgra z praktycznie wszystkimi modelami inhalatorów dostępnych na rynku. Nebulizator AndyMed posiada końcówki standardowe dla większości wyrobów medycznych. Oczywiście może trafić się urządzenie niekompatybilne, lecz jest to sytuacja niesłychanie mało prawdopodobna, bowiem od wielu lat znaczna większość inhalatorów dostępnych na terenie Unii Europejskiej poddana została standaryzacji rozmiarów złącz i gniazd.

Podsumowując: zestaw (nebulizator) ANDY MED EVO to urządzenie niemalże doskonałe, wręcz deklasujące pozostałe modele w swojej kategorii. Umożliwia błyskawiczną inhalację, którą jednocześnie w łatwy i wygodny sposób możemy skierować w odpowiednie miejsce wymagające leczenia. Zestaw jest lekki, solidny i wygodny w użyciu. Jego obsługa ogranicza się jedynie do wyboru odpowiedniej literki na obrotowej tarczy nebulizatora. Reszta dzieje się automatycznie.

Zestaw AndyMed Evo zawiera:
- rozpylacz wraz z kompletem nakładek (A, B i C)
- dwie maski do nebulizacji (maska dla dzieci oraz maska dla dorosłych)
- ustnik do inhalacji (nebulizacji)
- przewód do inhalatora (dren)

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- prawdopodobnie najszybszy nebulizator na świecie
- umożliwia prowadzenie błyskawicznej i precyzyjnej inhalacji
- zestaw pasuje do większości inhalatorów dostępnych na rynku
- certyfikowany wyrób medyczny
- kompletny zestaw (nebulizator – rozpylacz, dreny, maski, ustnik itp.)
- umożliwia inhalację poszczególnych partii układu oddechowego (gardła, krtani, tchawicy, oskrzeli, płuc)
- niezwykle prosty i wygodny w obsłudze
- produkt fabrycznie zapakowany
- czas nebulizacji: na poziomie 3-4 minut
- tempo inhalacji: 1ml / 1min

punktor DODATKOWE INFORMACJE:

Przed użyciem zestawu, warto zapoznać się z jego instrukcją obsługi. Umożliwia to odpowiednie wykorzystanie AndyMed Evo, jak również zagwarantuje bezproblemowy i długi okres eksploatacji. Instrukcja użycia zawiera między innymi szczegóły konserwacji i utrzymania wyrobu w czystości.

Produkt powinien być stosowany przez wyłącznie jednego pacjenta – ogranicza to ryzyko przenoszenia chorób oraz inhalacji niepożądaną substancją. Przed rozpoczęciem każdej inhalacji warto wykonać tzw. inhalację testową z wykorzystaniem 2 ml soli fizjologicznej, rozpylając ją przez ok. kilkanaście sekund.

Tabele i wykresy:

wykres 1
Frakcja respirabilna dotycząca poszczególnych końcówek


tabela
Wykres szczegółowej analizy granulometrycznej:

Napisz opinię
2017-06-23 13:47:28 - 

Kupiłem właśnie ze względu na szybkosć działania, rzeczywiście jest tak jak w opisie.

2017-08-17 09:56:18 - 

Taki ma być zestaw do inhalacji - ma określać gdzie chcemy wprowadzić lek/substancję leczniczą. Tej jest dodatkowo jeszcze bardzo szybki...

2020-03-19 15:01:03 - 

Szybkość na wysokim poziomie, niezawodność