Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości smoczek do inhalowania dzieci

Proces wykonywania inhalacji u dzieci, szczególnie tych najmłodszych należy do skomplikowanych czynności. Niestety dzieci nie lubią tego rodzaju leczenia, kiedy wymagane jest założenie na twarz maseczki czy chociażby zastosowanie ustnika. Bardzo często boją się zakładania masek, niekiedy ich zastosowanie wzbudza lęk zwłaszcza u tych najmniejszych dzieci, które nie rozumieją procesu inhalacji. Dlatego z pomocą w inhalacji dla najmłodszych pacjentów może okazać się specjalistyczny smoczek do inhalacji. Smoczek do inhalacji Gess przypomina kształtem zwykły smoczek dziecięcy, dzięki temu dziecko lepiej się oswaja z procesem inhalowania.

Smoczek inhalacyjny dla dziecka zapewnia skuteczną inhalację u dzieci dlatego jest tak często wybierany przez rodziców jak i również rekomendowany przez specjalistów na całym świecie. Co istotne to prostota w zastosowaniu tego rodzaju asortymentu inhalującego. Smoczek umieszcza się na pojemniku z lekiem w miejscu maseczki zastępując ją. Smoczek inhalacyjny jest uniwersalny i pasuje do większości standardowych urządzeń dostępnych na rynku, jest również kompatybilny z urządzeniami firmy med 2000. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju smoczka proces inhalacji u dziecka przebiega w spokojniejszych warunkach i można go wykonać do końca.

Smoczek można stosować u dzieci i niemowląt. Smoczek wyposażony został w specjalistyczne otwory, które pozwalają na skuteczne wdychanie preparatów inhalujących. Smoczek inhalujący został przeznaczony do zastosowania wraz z urządzeniami inhalującymi - inhalatorami ultradźwiękowymi i tłokowymi, które również zakupią Państwo w naszym medycznym sklepie. Smoczek inhalacyjny niewielkich rozmiarów odpowiedni do zabrania w podróż, zawsze można mieć go pod ręką. Powstał z bezpiecznych materiałów bez zawartości lateksu. Średnica smoczka wynosi około 17 mm. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje asortymentu medycznego wykorzystywanego w skutecznej inhalacji. Zapraszamy do obejrzenia asortymentu. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry smoczek do inhalacji dla dzieci
- standardowe wymiary złącz i końcówek pasuje do zdecydowanej większości inhalatorów
- przyjazny wygląd
- pozwala oswoić dziecko z procesem inhalacji
- smoczek powstał z bezpiecznego tworzywa, bez lateksu
- umożliwia usprawnienie i urozmaicenie procesu inhalacji
- łatwy i wygodny w użyciu
- stosowany u niemowląt i mniejszych dzieci
- smoczek do inhalacji jest kompatybilny z urządzeniami firmy med2000.

Napisz opinię
2017-06-30 10:32:27 - 

Działa!

2017-07-18 14:12:46 - 

Jedyny smoczek do inhalacji, który faktycznie spełnia swoją rolę... Dobry, zamiast maski do inhalowania.