Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

 Podstawowy zestaw do inhalowania Medel Jet Basic

Zestaw Medel Jet Basic to pomocniczy zestaw do nebulizacji i inhalacji dedykowany do inhalatorów Medel Family, Medel Esy, Medel Star. Oprócz wymienionych modeli urządzeń inhalujących zestaw można stosować także z innymi inhalatorami. Należy w takim przypadku sprawdzić czy inhalator, który już mamy w posiadaniu może wykorzystywać zestawy inhalujące tego typu. Inhalacja przy pomocy zestawu Medel Jet Basic jest dużo bardziej skuteczna i wydajniejsza. Jednak warto pamiętać, że w czasie inhalacji w zależności od inhalatora jakim dysponujemy parametry mgiełki mogą ulec zmianie.

W zestawie znajdziemy maseczki, które zostały wykonane z bezpiecznego tworzywa, z łatwością można je odpowiednio umyć. Najlepiej do mycia używać delikatnego detergentu bezpiecznego dla dzieci i dorosłych. Dla osób, które nie mogą korzystać z masek z różnych przyczyn w tym zdrowotnych, odpowiednim rozwiązaniem będzie ustnik. Ten zestaw do inhalowania również posiada wygodny ustnik o wyprofilowanym kształcie. Pojemność nebulizatora wynosi 8 ml, odpowiednia do podania jednorazowej dawki leku. Nebulizator w przezroczystym kolorze z niebieską stożkową nakładką. 

Medel Jet Basic to podstawowy zestaw do inhalacji odpowiedni dla dzieci i osób dorosłych. Komplet obejmuje 2 maseczki dla dzieci i osób dorosłych. Maseczki są wygodne dodatkowo posiadają otwory bezpieczeństwa ułatwiające oddychanie w czasie inhalacji. Specjalna blaszka w części nosowej pozwala na idealne dopasowanie się do twarzy. Boczne gumki ułatwiają zakładanie i zapewniają większą szczelność. Oprócz tego w komplecie znajdziemy końcówki do nosa, przewód powietrzny oraz zestaw filtrów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę asortymentu przeznaczonego do inhalowania od inhalatorów, po zestawy inhalujące, tuby do inhalowania, ustniki czy smoczki.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- pomocniczy zestaw do inhalacji
- dedykowany do inhalatorów w kilku modelach Medel Family, Medel Esy, Medel Star
- kompatybilny będzie także z innymi 
- zestaw pozwala na efektywniejszy proces inhalacji
- maseczki dla dzieci i dorosłych
- w zestawie ustnik dla osób, które nie mogą stosować maseczki
- asortyment łatwy w czyszczeniu
- wykonany z bezpiecznych dla dzieci materiałów

punktor  SKŁAD ZESTAWU:

- nebulizator basic
- ustnik
- końcówka do nosa
- przewód powietrzny
- zestaw 5 filtrów do inhalatora

Napisz opinię
2020-05-21 14:33:19 - 

dobry zestaw wygodna inhalacja