Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Zestaw do inhalowania wspomagany wdechem Medel Jet Plus

Bardzo dobry i wydajny zestaw do inhalowania dla dzieci i osób dorosłych. Jest to Medel Jet Plus, który będzie odpowiedni do zastosowania z następującymi modelami inhalatorów a mianowicie Medel Family Plus. Również może być także użytkowany z innymi inhalatorami tłokowymi. W tym celu należy sprawdzić czy inhalator, który już mamy w domu ma możliwość zastosowania tego typu zestawów inhalujących. Ten zestaw wyróżnia się na tle innych przede wszystkim tym, że posiada wspomagany wdechem nebulizator, dzięki temu inhalacja przebiega w znacznie łatwiejszy sposób i jest dużo bardziej wydajniejsza niż w przypadku zastosowania zwykłych zestawów.

Warto zwrócić uwagę na system podwójnych zaworów, które mają na celu zmniejszenie strat leku przez co inhalacja jest znacznie wydajniejsza i tańsza. Dla zwiększenia wygodny i komfortu do zestawu dołączono specjalistyczne maseczki, które posiadają miękkie zakończenie i delikatną uszczelkę nie podrażniającą skóry. Warto zakupić taki zestaw do inhalacji zwłaszcza kiedy inhalujemy dzieci między innymi dlatego, że  nebulizator posiada wspomagany wdech co znacznie ułatwia proces inhalacji, również będzie to miało znacznie w inhalacji osób w podeszłym wieku. 

Medel Jet Plus to jeden z lepszych zestawów do inhalowania jakie możemy znaleźć obecnie na rynku. Zestaw zawiera pomocnicze elementy, które mają na celu ułatwić inhalacje. Komponenty wykonane zostały z bezpiecznego dla człowieka tworzywa. Zestaw do inhalacji Medel Jet Plus zapewnia bardzo wysoką wydajność inhalacji. W komplecie znajdziemy maskę dla dzieci, maskę dla osób dorosłych, przewód powietrzny, końcówkę do ust, końcówkę do nosa, oraz zestaw 5 filtrów do inhalatora. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rodzaje zestawów do inhalacji oraz inhalatory różnego rodzaju, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zestaw akcesoriów do inhalacji medel jet plus
- odpowiedni do inhalatora medel family plus
- może być także wykorzystywany w innymi inhalatorami
- posiada wspomagany wdechem nebulizator medel jet plus
- zapewnia wysoką wydajność
- oferuje maksymalne ograniczenie straty leków, dzięki zastosowaniu podwójnych zaworów
- w zestawie znajdziemy maseczki zakończone miękką i przyjemną dla skóry uszczelką, która zapobiega podrażnieniom
- asortyment powstał z bezpiecznego tworzywa
- łatwy w myciu i czyszczeniu
- niezbędne akcesoria w zestawie

punktor  SKŁAD ZESTAWU:

- nebulizator medel jet plus kit
- maska dla dorosłych
- maska dla dzieci
- przewód powietrzny
- końcówka do ust
- końcówka do nosa
- zestaw 5 filtrów do inhalatora

Napisz opinię
2020-05-15 14:53:54 - 

SUPER JEST TEN ZESTAW INHALUJĄCY

2020-05-22 14:46:27 - 

wygodny przede wszystkim również polecam