Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Skuteczny roztwór soli fizjologicznej 

Gilbert NaCl 0,9% to roztwór soli fizjologicznej przeznaczony do zastosowania w warunkach domowych, medycznych, kosmetycznych. Ampułki są alternatywą dla soli występujących w buteleczkach czy saszetkach. Ich ampułkowa postać jest znacznie bardziej higieniczna i bezpieczniejsza w użytkowaniu ograniczająca rozwój bakterii. Ponad to ampułka pozwala nam na szybkie zastosowanie, wystarczy jedynie odgiąć końcówkę i zaaplikować preparat w wybrane miejsce. Zajmują także mniej miejsca i można mieć je zawsze pod ręką. Ampułka jest jednorazowa i została przeznaczona do indywidualnego użytku.

Roztwór soli fizjologicznej w ampułkach może być wykorzystywany w higienie nosa wykazując działanie nawilżające i udrażniające. Zapobiegające tym samy podrażnieniom śluzówki, katarom, zapaleniu zatok itp. Zastosowanie soli pozwala również na wykonywanie skutecznych inhalacji czy nebulizacji mających na celu oczyszczenie dróg oddechowych, sprawdzają się przy kaszlu, zapaleniu gardła, astmie oskrzelowej itp. I co ważne można je stosować w większości urządzeń inhalujących. Roztwór soli może być miejscowo stosowany do oczu zapewnia także działanie nawilżające. Pozwala na oczyszczenie kanału usznego oraz niewielkich skaleczeń i ran. Preparatu nie jest przeznaczony do zastosowania w iniekcjach skórnych. 

Przed zastosowaniem roztworu soli fizjologicznej powinno się dokładnie zapoznać z ulotką informacyjną i stosować do podanych przez producenta zaleceń oraz skonsultować ze specjalistą. Niekiedy istnieją przeciwwskazania do stosowania soli mogą to być np. obrzęki płuc, niewydolność nerek, ciężkie choroby oddechowe czy sercowo naczyniowe. Skład roztworu soli zawiera chlorek sodu i wodę oczyszczoną, przeciwwskazaniem do zastosowania jest uczulenie na wyżej wymienione składniki. Niniejsza cena dotyczy 5 sztuk ampułek z roztworem soli fizjologicznej. Posiadamy także ofertę zawierającą opakowanie, w którym mieści się 100 ampułek soli fizjologicznej w pojemności 5 ml każda. W naszej ofercie zakupią Państwo również różnego rodzaju inhalatory/nebulizatory.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- roztwór soli fizjologicznej
- przeznaczony do oczyszczania i płukania zatkanego nosa
- może być stosowany jako płyn do przemywania oczu
- sprawdza się do przemywania ran 
- polecany do inhalacji/nebulizacji
- skład: chlorek sodu i woda oczyszczona
- może być stosowany u niemowląt, dzieci i osób dorosłych
- posiadają wygodną formę ampułki
- łatwe w zastosowaniu
- 5 sztuk