Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Solankowa mgiełka do inhalowania

Mgiełka Zabłocka kodowo – bromowa to rodzaj solanki, którą można stosować wszechstronnie. Nadaje się do wykonywania inhalacji w sposób naturalny oraz za pomocą urządzeń. Można ją stosować przy zapaleniu zatok, krtani, tchawicy. Bardzo dobrze sprawdza się przy różnego rodzaju przeziębieniach. Mgiełkę można także stosować jako płukankę np. w chorobach gardła, przy zmianach w jamie ustnej przyspiesza efekt leczniczy. Mgiełka także pozwala zwalczać wirusy a także bakterie.

Oprócz powyższego zastosowania ten rodzaj mgiełki do inhalowania sprawdzi się przy oczyszczaniu pomieszczeń z zanieczyszczeń i alergenów, także pozwoli nam uzyskać ujemne jonizowanie powietrza. W mgiełce znajdziemy szereg znaczących pierwiastków jak np. wapń, brom, jod, magnez, NaCl, oraz żelazo, selen, potas czy krzem, które nadają jej właściwości zdrowotne. Szczególnie warto zaznaczyć tutaj obecność jodu który pozytywnie wpływa na funkcje oddechowe.

Mgiełkę należy stosować według zaleceń producenta lub specjalisty w przypadku niektórych chorób oddechowych. Istnieją pewne przeciwwskazania do stosowania tego rodzaju mgiełki jak np. nowotwory, gruźlica, choroby związane z krwiopluciem oraz inne, które uzna lekarz prowadzący. Zastosowanie mgiełki tego typu jest na ogół bezpieczne kiedy nie mamy wyżej wymienionych chorób oraz innych przeciwskazań, które mogłyby eliminować użytkowanie roztworu. Mgiełka jodowo bromowa w bardzo poręcznym i wygodnym opakowaniu. W naszej ofercie również zakupią Państwo Zabłocką sól do kąpieli. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- mgiełka Zabłocka do inhalacji
- nadaje się do zastosowania przy różnego rodzaju chorobach oddechowych
- oczyszcza drogi oddechowe z zalegającej wydzieliny
- stosowana w przy zapaleniu krtani, tchawicy, gardła, zatok itp.
- zawiera wiele cennych składników dla zdrowia
- w składzie cenny jod i brom
- w poręcznym i wygodnym opakowaniu
- może być stosowana w inhalatorach
- nadaje się do oczyszczania pomieszczeń 

Napisz opinię
2022-01-21 16:30:45 - 

Super sprawdza się dla kobiet w ciąży przechodzących cowida .Działa rewelacyjnie oczyszcza drogi odechowe podczas inhalacji .