Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Solidny irygator do płukania nosa i zatok produkcji włoskiej. Prezentowany irygator do inhalatora, służy jako irygator na zatoki oraz irygator do nosa. Coraz więcej osób wykorzystuje ten produkt, jako doskonałe uzupełnienie posiadanego inhalatora.

Irygator Rino Med to skuteczne urządzenie do płukania i leczenia jamy nosowej i nosogardłowej do stosowania z odpowiednimi lekami: solami fizjologicznymi, izotonicznymi, roztworami hipertonicznymi, wodami termalnymi oraz preparatami dostępnymi w aptece lub wykonanymi w domu, zalecanymi przez lekarza. Doskonale sprawdza się również przy nieżycie nosa, alergiach  i innych stanach zapalnych. Posiada funkcję rozpuszczającą dzięki, której jeszcze lepiej i dokładniej usuwa wydzielinę i flegmę. Jest to uniwersalne urządzenie, które zostało wyposażone w 3 końcówki (dla dzieci i dorosłych), co pozwala na możliwość użytkowania sprzętu przez kilka osób, bez dodatkowych kosztów. Końcówki  wykonane są  z miękkiego materiału, który zapewnia uczucie komfortu, podczas użytkowania.

Całość urządzenia jest zaprojektowana w sposób przyjazny dla użytkownika i środowiska (materiał nietoksyczny), ergonomiczny kształt zapewnia wygodę podczas wykonywanych czynności. Irygator R1 Rinomed jest kompatybilny z większością urządzeń dostępnych na rynku, może być używany łącznie ze wszystkimi produktami inhalującymi firmy Med2000. Posiada długi termin przydatności do użytkowania i objęty jest 2 letnią gwarancją. W zestawie znajduje się również instrukcja użytkowania oraz konserwacji, dostępna w języku polskim i włoskim. Rinomed jest idealny dla osób poszukujących dobrego i wygodnego irygatora za niewielką cenę.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- umozliwia skuteczną terapię nosa i zatok
- doskonały przy alergiach, nieżycie nosa, stanach zapalnych itp.
- do stosowania z lekami, solami fizjologicznymi, izotonicznymi, roztworami hipertonicznymi, wodami termalnymi oraz innymi      preparatami
- uniwersalny irygator do nosa i zatok - posiada trzy końcówki (dla dzieci i dorosłych)
- gwarancja 2 lata
- solidnie wykonany irygator Rino
- sterylny, pakowany pojedynczo
- posiada długi termin przydatności
- kompatybilny z większością urządzeń
- wyprodukowany z nietoksycznych materiałów

Napisz opinię
2017-06-23 13:54:34 - 

Ma 3 końcówki, dlatego każdy może stosować jak chce. Kupiłam i nie żałuję

2020-04-21 12:51:30 - 

Irygator sprawdza się dobrze cena tez ok polecam