Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi komplet do inhalacji z ustnikiem 

Zestaw do inhalacji z ustnikiem, drenem i karbowanym przewodem. Prezentowany w tym miejscu ustnik do inhalatora, umożliwia skuteczne i wygodne prowadzenie inhalacji. Procesem inhalacji nazywamy dostarczanie leku lub innej substancji w formie mgiełki inhalacyjnej do układu oddechowego pacjenta płuc, oskrzeli, krtani. W tej ofercie prezentujemy bardzo dobry zestaw do inhalacji z ustnikiem. Jest to specjalistyczny asortyment medyczny stosowany bardzo często na oddziałach medycznych, również w warunkach domowych, placówkach opiekuńczych itp. Ustnik jest głównie dedykowany dla osób, które z różnych przyczyn czy to chorobowych czy indywidualnych nie są w stanie założyć maseczki lub też nie lubią tego rodzaju rozwiązania.

Zastosowanie ustnika nie wymaga użycia maseczki dla niektórych osób jest również bardziej komfortowe, nie powoduje podrażnień, czy ucisku. Wydajność kompletu do inhalowania w dużej mierze zależy od urządzenia jakim jest wykonywana inhalacja. Dren pozwala na swobodny przepływ powietrza nie powodując blokady, również w przypadku zgięć itp. Niewielki pojemniczek na lek wyposażony został w wygodną podziałkę i zamknięcie.

Jest to niedrogi ustnik z drenem, produkt medyczny pakowany pojedynczo, z długim terminem przydatności do zastosowania. Wykonany z bezpiecznych materiałów w składzie brak elementów lateksowych. W naszej ofercie posiadamy również inny asortyment w postaci masek medycznych z przeznaczeniem do tlenoterapii, inhalacji i innych zabiegów, maski dostępne w różnych rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym medycznym asortymentem.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry kompletny zestaw do inhalacji
- przeznaczony do profesjonalnego zastosowania w warunkach medycznych, domowych
- dren pozwla na swobodny przepływ powietrza
- sterylny, pakowany pojedynczo
- stosowany zamiast maseczek
- posiada długi termin przydatności
- uniwersalnego zastosowania
- posiada końcówki kompatybilne z większością inhalatorów
- wykonany z nietoksycznych materiałów

Napisz opinię
2017-06-23 13:46:12 - 

Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej. Widać, że to produkt wysokiej klasy

2017-08-21 10:23:33 - 

Pojedyczno zapakowany zestaw z ustnikiem do inhalacji - a raczej ustnik do inhalatora (bo to o niego głownie chodzi). tani i dobry, wymieniam raz na jakiś czas jak się "zużyje".