Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Oryginalny filtr wymienny do inhalatora Med2000 C1 Airbox

Filtry przeznaczone do inhalatorów to części wymienne, które podlegają wymianie po zużyciu bądź upływie wyznaczonego przez producenta czasu. Wymagane jest przestrzeganie w tym wypadku wszystkich zaleceń podanych w instrukcji obsługi, jeżeli chodzi o eksploatację części wymiennych dla własnego bezpieczeństwa i większej skuteczności w działaniu urządzenia.

Filtry w inhalatorach spełniają rolę ochronną przed przedostawaniem się do urządzenia zanieczyszczeń i innych szkodliwych substancji. Prezentowany przez nas filtr do inhalatora to produkt wysokiej klasy, znanej włoskiej marki MED2000, cenionej na rynku medycznym polskim i zagranicznym. Filtr poliuretanowy został wytworzony z wysokiej jakości tworzywa, którym jest poliuretan prasowany.

Produkt jest bezpieczny w zastosowaniu dla użytkownika. Filtr należy wymienić po upływie określonego czasu, który obejmuje 6 miesięcy lub kiedy produkt zmieni kolor z białego na szary. Również filtry należy zmieniać w przypadku zabrudzenia lekarstwem bądź też, gdy następuje zatkanie, uniemożliwiające dalszą poprawną pracę inhalatora. Filtr wymienny odpowiedni do inhalatora w modelu Med2000 C1 Airbox.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- filtr wymienny do inhalatora
- filtr bezpośrednio od producenta
- filtr spełnia funkcje ochronną przed zanieczyszczeniami i innymi substancjami
- produkt bezpieczny w stosowaniu
- kompatybilny z inhalatorem Med2000 C1 Airbox
- filtr wykonany solidnie 
- stworzony ze sprasowanego poliuretanu
- wymienny co pół roku (lub w przypadku zmiany barwy)
- w korzystnej ofercie cenowej

Napisz opinię
2017-06-23 13:49:15 - 

Malutka rzecz, a warto mieć w zapasie