Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobry stabilizator ARmedical w modelu 062, polecany w stabilizacji stawów międzypaliczkowych

Stabilizator ARmedical to szyna z przeznaczeniem na palec i stawy międzypaliczkowe. Szyna polecana także w przypadku pęknięć kości stawów również dłoni. Zalecany jest między innymi w skręceniach stawów paliczkowych, dalszych środkowych oraz w urazach koniuszków palcy. Zaletą tego produktu jest lekki i higieniczny materiał, który pozwala oddychać skórze i zapobiega nadmiernej potliwości.

Zastosowanie szyny zapewnia stabilne podtrzymanie palca bez konieczności unieruchamiania całej dłoni. Stabilizator jest komfortowy nawet podczas długotrwałego stosowania. Co bardzo istotne to fakt, że zastosowanie tutoru nie wymaga dodatkowego mocowani, ponieważ je posiada w formie wygodnej taśmy mocującej. Stabilizator - tutor polecany każdej osobie, która wymaga tego typu rozwiązania. Systematyczne stosowanie szyny palcowej  pozwala na odzyskanie sprawności, również eliminuje ból po urazach.

Produkt, który prezentujemy jest certyfikowanym wyrobem medycznym, dlatego tez bezpiecznym w zastosowaniu. Jednak zawsze należy pamiętać aby zasięgnąć porady lekarza specjalisty w zastosowaniu tego rodzaju wyrobów medycznych. Rozmiary, które oferujemy Państwu to: Small - mały, Medium - średni i Large - duży. Aby indywidualnie dopasować rozmiar z tabeli do swojego, powinno zmierzyć się długość palca i wybrać najbardziej odpowiadający z rozmiarów poniżej. W sklepie medycznym posiadamy także inne stabilizatory także przeznaczone na palec, również na inne kończyny dolne i górne np. stabilizator kolana, rzepki, nadgarstka czy dłoni itp. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej gamy produktów medycznych.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- stabilizator AR - 062 polecany w stabilizacji stawów międzypaliczkowych, tzw. szyna Zimmera
- doskonały w złamaniach, w pęknięciach kości stawów, dłoni
- tutor polecany przy skręceniach stawów paliczkowych, dalszych środkowych oraz w urazach koniuszków palcy
- szyna wytworzona z lekkiej higienicznej pianki, która zapobiega poceniu się
- zapewnia wygodę nawet podczas długotrwałego zastosowania
- pozwala na stabilne unieruchomienie
- zastosowanie szyny nie wymaga dodatkowego mocowania
- mocowanie za pomocą wygodnej taśmy
- systematyczne stosowanie pozwala na powrót do sprawności
- szyna na palec dostępna w kilku rozmiarach
- niewielki koszt w stosunku do jakości

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR DŁUGOŚĆ PALCA (cm)
S 5,5 cm
M 7,5 cm
L 9,0 cm