Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry stabilizator aluminiowy na palec ARmedical w modelu 063 - szyna Zimmera

Stabilizator na palec - szyna Zimmera znanej medycznej firmy ARmedical z aluminiową konstrukcją stanowi doskonałą podporę w stabilizacji palców i stawów międzypaliczkowych. Szyna aluminiowa czy tutor, ponieważ tak również bywa określana polecana jest w licznych: złamaniach, pęknięciach kości stawów, dłoni. Tutor aluminiowy także sprawdzi się przy skręceniach stawów paliczkowych, dalszych środkowych oraz w urazach koniuszków palcy w złamaniach awulsyjnych.

Jego największą zaletą jest niewielka waga, gdyż produkt został wykonany z lekkiego jednak bardzo trwałego aluminium. Materiał zastosowany w stabilizatorze zawiera specjalistyczną formułę, która zapobiega nadmiernemu poceniu się, nawet w okresie letnim z dodatkowymi otworami wentylacyjnymi. Kolejną zaletą jest bardzo łatwe mocowanie, do którego można zastosować zwykły plaster lub bandaż. Ponadto szyna ortopedyczna palcowa jest bardzo komfortowa nawet przy dłuższym stosowaniu. Tutor AR - 063 pomaga odzyskać sprawność palca z przed choroby dodatkowo jego użytkowanie zmniejsza ból i przyspiesza proces leczenia.

Dzięki zastosowaniu ruchomej konstrukcji można dopasować stopień wymaganego ucisku. Stabilizatory palcowe polecane są dla każdego wymagającego doskonałej podpory, stabilizacji palców i stawów. Również można dobrać go pod kontem indywidualnym, aby tego dokonać należy zmierzyć długość palca i wybrać rozmiar odpowiadający temu w tabeli poniżej. Dostępne rozmiary w naszym sklepie to: Small -  S, Medium - M i Large - L. Na stronie również znajdą Państwo inne stabilizatory w zależności od przeznaczenia na konkretną część ciała np. nadgarstek, rękę, stopę, czy kolano itp. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- szyna na palec przeznaczona do stabilizacji stawów międzypaliczkowych
- polecana w: złamaniach, pęknięciach kości stawów, dłoni
- pomocna przy skręceniach stawów paliczkowych, dalszych środkowych, urazach koniuszków palcy
- tutor wykonany z lekkiego aluminium
- ruchoma konstrukcja dopasowująca stopień ucisku
- materiał zapobiega poceniu się z  otworami wentylacyjnymi
- stanowi bardzo dobrą podporę i stabilizację
- stabilizator wygodny w stosowaniu
- łatwe mocowanie za pomocą plastra lub bandaża
- w kilku rozmiarach
- szyna na palec w atrakcyjnej ofercie cenowej

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR DŁUGOŚĆ PALCA (cm)
S 5,5 cm
M 8 cm
L 9 cm