Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Podwójny stabilizator palca z gąbką znanej medycznej firmy ARmedical (AR-064)

Naszą ofertę wzbogaciliśmy o asortyment medyczny przeznaczony na urazy  i choroby związane z palcem i jego okolicą. Warto zwrócić uwagę na stabilizatory palców, ponieważ doskonale stabilizują i pomagają wrócić do pełnej sprawności dodatkowo łagodząc ból. Stabilizatory są specjalistycznymi wyrobami medycznymi posiadającymi niezbędne certyfikaty medyczne. Ich konstrukcja zapewnia solidne podtrzymanie i spełnia funkcję stabilizacji.

Stabilizator ARmedical pomocny bywa na szereg schorzeń, do których możemy zaliczyć: zerwanie ścięgien prostownika palca tzw. palec Malleta, utrzymanie stawu obwodowego w pozycji wyprostowanej, unieruchomienie środkowego i dalszego paliczka. Warto również wyposażyć się w ten model stabilizatora w przypadku pęknięcia bądź złamania dalszego lub środkowego paliczka palca. Stabilizator inaczej nazywany szyną palcową lub tutorem. Dodatkowo materiał zapobiega nadmiernemu poceniu się skóry.  Tutor mocuje się za pomocą aluminiowych skrzydełek przez zagięcie ich na palcu.

Tutor AR-064 (szyna Zimmer), został wyposażony w wygodną piankę, a podwójne mocowanie pomaga w łatwiejszym zakładaniu szyny na palec. Takie rozwiązanie czyni szynę jeszcze bardziej wygodnym wyrobem medycznym. Stabilizator w tej ofercie zakupią Państwo w kilku rozmiarach, a mianowicie: S, L, M. W celu dobrania odpowiedniego rozmiaru należy zmierzyć długość palca. Stabilizator wykonany z aluminium o podwójnym mocowaniu jest bardzo wygodny nawet przy trwałym stosowaniu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- stabilizator palca przeznaczony na urazy i choroby związane z palcem i jego okolicą
- stanowi doskonałą stabilizację i podparcie 
- pomaga przywrócić pełną sprawność palca
- polecany również w: zerwaniu ścięgien prostownika palca (palec Malleta), w utrzymaniu stawu obwodowego w pozycji wyprostowanej, unieruchomienie środkowego i dalszego paliczka
- pomocny w pęknięciach i złamaniach dalszego lub środkowego paliczka
- tutor AR-064, wyposażony w wygodną piankę
- posiada aluminiowe wsparcie
- podwójne mocowanie
- dostępny w kilku rozmiarach
- certyfikowany wyrób medyczny
- stabilizator w bardzo dobrej ofercie cenowej

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR DŁUGOŚĆ PALCA (cm)
S 7,5 cm
M 10 cm
L 12,5 cm
Napisz opinię
2020-03-23 15:02:11 - 

Bardzo dobre usztywnienie i zabezpieczenie palca