Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi stabilizator na staw skokowy

W tej ofercie prezentujemy bardzo dobry elastyczny stabilizator na staw skokowy. Jest to stabilizator przeznaczony na dolegliwości bólowe, obrzęk, urazy, kontuzje itp. schorzenia. Stabilizator cechuje doskonała jakość wykonania posiada nowoczesną formułę MultiCeramic, dzięki podniesieniu temperatury ciała, która powoduje wzrost cyrkulacji krwi, a ta z kolei odpowiada za zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz szybszy efekt leczniczy. Produkt może być również stosowany na bóle reumatyczne stawów pozwalając na ich wewnętrzne rozgrzanie. Dodatkową formułą, o której warto wspomnieć jest Far Infrared Rays, która posiada doskonałe właściwości pozwalające odprowadzić wilgoć na zewnątrz, dzięki temu skóra nie jest narażona na przegrzewanie i potliwość, zapewnia to wysoki komfort użytkowania stabilizatora nawet w upalne dni.

Specjalistyczny materia z serii DELUXE COMPRESSION z domieszką jedwabiu odpowiada za doskonałe przyleganie do ciała, dodatkowo jego zastosowanie nie powoduje nadmiernego ucisku, dlatego też produkt będzie odpowiedni dla osób nieodpornych na ucisk. Tkanina zapewnia również wyjątkową wygodę w czasie chodzenia, nie ograniczając ruchu, zapewniającą stabilizację na wysokim poziomie. Dodatkowym atutem jest materiał o właściwościach antybakteryjnych, dzięki temu tkanina jest bezpieczna nawet dla alergików. Produkt polecany dla każdego, kto ma problemy związane z dolegliwościami stawu skokowego. Stabilizator stawu skokowego stosowany przez zawodowców i amatorów różnych dyscyplin sportowych, zwłaszcza tych, które nadmiernie mogą eksploatować staw skokowy np. bieganie, wspinaczki górskie, piłka nożna itp.

Produkt oferuje szeroką gamę rozmiarówbbędzie odpowiedni dla każdego zarówno osób o mniejszym jak i większym obwodzie kostki. Stabilizator kostki został przeznaczony do prania ręcznego, dzięki temu dłużej można zachować go w higienicznych warunkach. Nie stosować pod produkt maści, żeli o działaniu rozgrzewającym. Stabilizatora nie zaleca stosować się na rany otwarte, podrażnienia skórne, skaleczenia oraz przy występujących żylakach, dla osób z problemami krążenia. Nasz sklep oferuje bardzo duży wybór produktów stabilizujących w postaci stabilizatorów i ortez z przeznaczeniem nie tylko na staw skokowy ale również na inne części ciała.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- stabilizator stawu skokowego
- polecany na liczne urazy, kontuzje, obrzęk i inne schorzenia stawu skokowego
- dla każdego, kto potrzebuje odpowiedniej stabilizacji
- polecany dla sportowców, zawodowych i amatorów
- bardzo dobry do zastosowania jako środek prewencyjny
- z formułą Far Infrared Rays, która odprowadza wilgoć z powierzchni skóry
- w technologii MultiCermic, która przyspiesza proces leczniczy i ogranicza bolesność
- z materiału 
DELUXE COMPRESSION z dodatkiem jedwabiu o unikalnym składzie zapewniającym komfort użytkowania, estetyczny wygląd, a także trwałość produktu 
- zapewnia zmniejszenie bólu spowodowanego opuchlizną, a także urazami wywołanymi przeciążeniem stawu
- stabilizator bardzo łatwo się zakłada i ściąga
-  w kolorze cielistym stapiającym się ze skórą
- dostępny w kilku rozmiarach

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD KOSTKI (cm)
S 19,7 do 21,6
M 22,2 do 24,1
L 25,4 do 27,9
XL 29,2 do 31,8
XXL 33,0 (i więcej)
Napisz opinię
2017-06-26 21:03:34 - 

Nie ugniata i nie zmniejsza przepływu krwi, noga nie cierpnie i nie drętwieje podczas noszenia