Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Neoprenowy stabilizator stawu skokowego

Bardzo dobry stabilizator na staw skokowy z otwartą konstrukcją to kolejna propozycja dobrej jakości stabilizatora stawu skokowego w rozsądnej cenie. Ten model stabilizatora powstał z myślą o osobach ceniących komfort przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej stabilizacji stawu skokowego. Stabilizator na staw skokowy polecany jest przede wszystkim przy bólach stawu skokowego, jego okolicy, obrzękach, zwyrodnieniach. Bardzo dobrze sprawdzi się dla osób, które już wcześniej miały kontuzje, w celu ochrony przed przestarzałymi jak i również przy tworzeniu się nowych. Produkt szczególnie dedykowany dla osób uprawiających różnego rodzaju dyscypliny sportowe mogące narazić staw skokowy na liczne urazy i kontuzje. Stabilizator posiada specjalistyczne formuły stosowane w dobrej jakości stabilizatorach ortopedycznych.

Jest to między innymi amerykańska formuła o nazwie CoolMax AIRPRENE. Która zapewnia wysoki poziomo komfortu użytkownikowi, posiada system odprowadzania wilgoci na zewnątrz, dzięki temu skóra się nie poci. Dodatkowo warstwa materiału posiada na powierzchni specjalistyczne otwory zapewniające odczuwanie delikatnego uczucia chłodu w miejscu przylegania do skóry. Materiał odpowiada również za szybszy efekt leczniczy, dzięki podniesieniu temperatury ciała, która przyspiesza cyrkulację krwi ta z kolei wzmacnia leczenie i ogranicza ból. Stabilizator na staw skokowy posiada otwartą konstrukcję na piętę i palec, dzięki temu lepiej przylega do stopy a dodatkowo nie stanowi ograniczenia podczas poruszania się. Niewątpliwie dużą zaletą w tym modelu jest system zapinania na rzepy, który pozwala na zakładanie stabilizatora nawet w czasie większych obrzęków bez bolesności. System zapięcia na rzep pozwala również na szybkie ściąganie i zakładanie produktu.

Produkt można czyścić i prać ręcznie jednak w niskich temperaturach a mianowicie 40 stopni. Pod stabilizator stawu skokowego nie powinno stosować się żadnych maści, żeli i innych produktów o działaniu rozgrzewających. Również nie poleca zakładania się produktu w przypadku występowania egzemy skórnej, ran otwartych, podrażnień naskórka, otarć, w przypadku żylakowatości. Stabilizator stawu skokowego elastyczny dostępny jest w poszczególnych rozmiarach: S, M, L, XL. Aby odpowiednio dopasować rozmiar należy w tym celu zmierzyć obwód swojej kostki, wyboru rozmiaru dokonają Państwo powyżej. Kolor prezentowanego stabilizatora beżowy. W naszym medycznym sklepie wybraliśmy także inny równie dobry i skuteczny asortyment w postaci stabilizatorów na staw skokowy oraz inne części ciała.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry stabilizator stawu skokowego
- polecany na liczne obrzęki, kontuzje, zwyrodnienia, dolegliwości bólowe w obrębie stawu 
- zapewnia bardzo dobrą stabilizację stawu i okolicy
- produkt wykonany z specjalistycznego materiału - neoprenu w technologii CoolMax AIRPRENE
- stabilizator na stopę powoduje szybsze gojenie się ran, łagodzenie bólu oraz zmniejszenie opuchlizny
- specjalistyczny system na rzepy pozwala na łatwe zakładanie i ściąganie stabilizatora 
- kolor stabilizatora beżowy
- stabilizator solidnie wykonany, bardzo wytrzymały
- otwarta konstrukcja zapewnia wygodę w czasie chodzenia
- produkt przeznaczony do prania, dzięki temu jest bardziej higieniczny
- dostępny w kilku rozmiarach do wyboru 

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD KOSTKI (cm)
S 19,0 do 24,1
M 21,5 do 27,9
L 24,1 do 30,5
XL 26,6 do 33,6
Napisz opinię
2017-06-26 21:02:08 - 

Ten neopren jest bardzo dobrym tworzywem, przepuszcza powietrze i nie uczula