Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości stabilizator na kostkę

Niedrogi stabilizator na staw skokowy to propozycja dla wszystkich osób, które poszukują odpowiedniej stabilizacji w przypadku bolesności, obrzęków, przeciążenia stawu skokowego. Polecany także przy licznych urazach i kontuzjach. Bardzo dobry jako środek prewencyjny stosowany w celu zapobiegania urazów jak i również przed odnowieniem się już przestarzałych kontuzji. Stabilizator będzie odpowiedni dla osób, które z racji prowadzącego trybu życia narażone są na dolegliwości bólowe w stawie skokowym. Bardzo dobry dla sportowców zawodowych i amatorów, zwłaszcza biegaczy, wspinaczy górskich, piłkarzy itp. Produkt jak większość naszego asortymentu w postaci stabilizatorów i ortez posiada specjalistyczne materiały, zapewniające doskonałe właściwości lecznicze. Nie inaczej jest również w tym stabilizatorze, który powstał w technologii Elastic, która oprócz doskonałej ochrony i wzmocnienia stawu skokowego gwarantuje idealne dopasowanie do stawu skokowego.

Dzięki zastosowaniu takiej formuły stabilizator kostki pozwala również na indywidualne dopasowanie siły kompresji do własnych predyspozycji. Jest to szczególnie istotne dla osób, które nie są odporne na ucisk i nie mogą stosować tradycyjnych stabilizatorów. Zastosowane materiały zapewniają również szybszy proces leczenia oraz zmniejszenie bolesności. Dodatkowym atutem jest możliwość prania materiału, dzięki temu stabilizator na dłużej można zachować w czystości. Produkt przeznaczony do prania ręcznego w niskiej temperaturze wynoszącej 40 stopni. Do prania nie zaleca stosować się wybielaczy, chloru itp. środków, które mogą zniszczyć materiał. Stabilizatora nie można również używać w przypadku ran otwartych, podrażnień skóry, skaleczeń, otarć, w przypadku występowania egzemy skórnej oraz żylakowatości.

Należy pamiętać aby wszystkie dolegliwości konsultować z lekarzem specjalistą, podobnie jak stosowanie niektórych produktów medycznych. Elastyczny stabilizator na staw skokowy posiada specjalistyczną konstrukcję w formie taśmy i jest uniwersalny, dzięki temu każdy z Państwa z powodzeniem dopasuje go do własnego obwodu kostki. Kolor beżowy idealnie stapiający się ze skórą, zapewnia mniejszą widoczność również w obuwiu. W naszym medycznym sklepie posiadamy szeroki wybór asortymentu w postaci stabilizatorów, które zostały przeznaczone na stopę jak i również stabilizatory na inne części ciała.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry stabilizator stawu skokowego
- produkt polecany do zastosowania przy licznych urazach, kontuzjach, w bolesności stawu skokowego, w nadwyrężeniach stawu
- stabilizator SP-260A wykonany z materiału w technologii Elastic
- produkt wykazuje działanie profilaktyczne stanowiąc dodatkowe wsparcie
- stabilizator zapewnia ochronę stawu zapobiegając jednocześnie powstawaniu dalszych urazów
- zastosowanie specjalistycznej konstrukcji „elastycznej taśmy”
- opaska elastyczna na staw skokowy posiada możliwość regulacji siły kompresji
- produkt przeznaczony do prania, dzięki temu pozwala na zachowanie większej higieniczności
- estetycznie wykonany w kolorze beżu, dzięki temu mniej widoczny na skórze
- rozmiar uniwersalny dopasowujący się do każdego obwodu kostki 

Napisz opinię
2017-06-26 21:01:02 - 

Dzięki dużej elastyczności dobrze dopasowuje się do kształtów stopy