Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości wciągany stabilizator na łydkę

Bardzo dobry elastyczny tkaninowy stabilizator łydki to produkt medyczny przeznaczony na szereg dolegliwości m.in. w bólach, obrzękach łydki i jej okolic. Polecany w procesie doleczania po licznych urazach kontuzjach. Zalecany dla osób jako środek profilaktyczny zapobiegający powstawaniu dalszych urazów. Przy pomocy tego rodzaju stabilizatora wzmocnimy również nadwyrężone mięśnie łydki. Produkt został wykonany w nowoczesnej technologii jaką jest DELUXE CEMPRESSION. Jest to specjalistyczna formuła, która zapewnia stabilizatorowi bardzo dobrą wytrzymałość. Dodatkowym atutem jest elastyczność materiału pozwalająca na rozciąganie się w 4 kierunkach, zapewnia również bardzo dobre dopasowanie się do łydki, nie powodując przy tym nadmiernego ucisku, szczególnie ważne dla osób, które nie wykazują odporności na ucisk. Stabilizator łydki wciągany bardzo łatwo się zakłada i ściąga.

Dodatkowo tkanina zawiera domieszkę jedwabiu, która nadaje materiałowi wyjątkową delikatność. Stabilizator łydkowy posiada również nowoczesną technologię MultiCeramic, która zapewnia efekt termiczny pozwalający na wzrost temperatury ciała, dzięki temu pozytywnie wpływa na proces leczniczy wzmacniając go i przyspieszając, łagodząc tym samy dolegliwości bólowe. Dla zwiększenia komfortu w produkcie zastosowano również nowoczesną technologię Far Infrared Rays, która pozwala odprowadzić wilgoć ze skóry. Produkt stabilizujący dedykowany dla każdego, zwłaszcza polecany dla osób, które hobbystycznie i zawodowo uprawiają różnego rodzaju dyscypliny sportowe. Warto również wspomnieć o właściwościach antybakteryjnych jakie posiada materiał.

Dzięki temu ogranicza wchłanianie drobnoustrojów, co zapewnia większą higieniczność. Materiał został przystosowany do prania, pozwala to na dłużej zachować go w czystości. Zaleca się pranie ręczne w niskich temperaturach 40 stopni, bez użycia wybielaczy i chloru, który mógłby uszkodzić materiał i pozbawić go właściwości leczniczych. Produktu nie poleca się również do zastosowania na rany otwarte i podrażnienia skórne, w przypadku występowania egzemy skórnej. Nie powinno się również stosować pod stabilizator łydki preparatów rozgrzewających maści i żeli. Ten model stabilizatora dostępny jest w szerokiej gamie rozmiarów od S do XXL.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry stabilizator łydki
- zalecany do zastosowania w licznych urazach ścięgien, wiązadeł, polecany na bóle łydki, obrzęki, kontuzje itp.
- produkt został wykonany z tkaniny DELUXE COMPRESSION z dodatkiem jedwabiu, co zapewnia jej bardzo dobrą wytrzymałość 
- materiał delikatny w zetknięciu ze skórą
- stabilizator na łydkę działa profilaktycznie, produkt stanowi dodatkowe wsparcie nadwyrężonych mięśni łydki
- stabilizator łydki SP-167C zmniejsza wszelkie bóle związane z powstałą opuchlizną i zdrętwieniami, zapobiega powstawaniu kolejnych urazów
- produkt w związku z odpowiednio dobranej, rozciągliwej tkaniny idealnie dopasowuje się do kształtu łydki, nie powoduje nadmiernego ucisku
- materiał posiada antybakteryjne właściwości
- formuła MultiCeramic przyspiesza efekt leczniczy
- technologia Far Infrared Rays zapewnia doskonałe właściwości odprowadzające wilgoć na zewnątrz
- dostępny w kilku rozmiarach

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD ŁYDKI (cm)
S 25,4 do 30,5 
M 30,5 do 35,6 
L 35,6 do 40,6
XL 40,6 do 45,7
XXL 45,7 (i wzwyż)
Napisz opinię
2017-06-26 20:59:59 - 

Jeden z lepszych stabilizatorów na rynku. Materiał jest przyjemny, nie podrażnia skóry i dobrze się dopasowuje