Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi stabilizator neoprenowy

Prezentujemy bardzo dobry stabilizator na staw kolanowy dla osób, które szukają wygodnej opaski stabilizującej z otworem na kolano. Stabilizator z otworem na rzepkę pozwala na swobodę ruchu podczas codziennego poruszania się bez ograniczeń, dzięki temu użytkownik może normalnie funkcjonować. Stabilizator przeznaczony głównie na zwyrodnienia stawu, bolesność, obrzęk, zesztywnienie. Polecany w leczeniu kontuzji, urazów oraz w innych schorzeniach stawu kolanowego. Stabilizator cieszy się uznaniem wśród wielu sportowców i osób uprawiających sport amatorsko. Ten rodzaj produktu można również stosować profilaktycznie w celu zapobiegania kontuzji zwłaszcza dla osób z predyspozycjami, u których wcześniej wystąpiły urazy stawu kolanowego.

Produkt został wykonany w technologii CoolMaxAIPRENE, która zapewnia bardzo dobre właściwości oddychające, zapobiegające potliwości skóry to wszystko za sprawą wielowarstwowego materiału neoprenowego z specjalistycznymi otworami na powierzchni, które w miejscu zetknięcia ze skórą pozwalają na odczuwanie delikatnego chodu. Dodatkowo stabilizator z otworem na rzepkę zapewnia szybszy efekt leczniczy, zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz zmniejszenie obrzęku. Stabilizator stawu kolanowego wyposażony został w specjalistyczny pierścień wykonany z masy silikonowej, która stanowi dodatkową ochronę rzepki. Specjalistyczny otwór na rzepkę pozwala zmniejszyć ucisk, oraz odpowiada za kontrolę toru ruchu w stawie rzepkowo – udowym. Konstrukcja stabilizatora bardzo lekka nie powoduje obciążenia.

Produkt medyczny dostępny w kilku rozmiarach do wyboru od najmniejszego S do największego XL. Aby dobrać odpowiedni rozmiar należy zmierzyć obwód kolana i wybrać rozmiar z tabeli. Stabilizatora nie powinno zakładać się na zranioną skórę, zmienioną chorobowo, w przypadku występowania egzemy skórnej, podrażnień itp. Pod produkt nie poleca się również stosowania maści, żeli o działaniu rozgrzewającym. Materiał został przystosowany do prania ręcznego, w niskiej temp. 40 stopni, bez dodatku chloru, wybielaczy. Możliwość prania pozwala zachować produkt w większej higieniczności przez dłuższy czas. Stabilizator kolana łatwy w zakładaniu i ściąganiu, idealnie dopasowuje się do stawu kolanowego. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dobrej jakości stabilizator na staw kolanowy
- stabilizator posiada otwartą konstrukcję, która pozwala na zachowanie swobody ruchu
- polecany na zwyrodnienia, urazy, kontuzje
- sprawdza się w przypadku bolesności stawu kolanowego i jego obrębu
- wykonany z neoprenu w technologii CoolMax AIRPRENE
- pozwala na bardzo dobre wzmocnienie stawu, dzięki specjalistycznej konstrukcji
- zapewnia szybsze gojenie się ran, łagodzenie bólu, oraz zmniejszenie opuchlizny
- pierścień z masy silikonowej stanowi dodatkową ochronę rzepki
- wyposażony w łatwy system zakładania 
- dostepny do wyboru w kilku rozmiarach
- materiał przeznaczony do prania pozwala zachować produkt w odpowiedniej higieniczności
- lekka konstrukcja nie obciąża kończyny

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD STAWU KOLANOWEGO (cm)
S 31,7 do 34,3
M 34,3 do 38,1
L 38,1 do 42,0
XL 42,0 do 45,7
Napisz opinię
2017-06-26 20:59:02 - 

Pierwszy raz spotkałem się z tak przyjemnym tworzywem