Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry i niedrogi stabilizator na staw kolanowy

W tej ofercie prezentujemy dobrej jakości stabilizator stawu kolanowego długi. Jest to propozycja dla osób, które poszukują stabilizatora dłuższego niż zwykłe stabilizatory krótkie. Ten model stabilizatora polecany jest dla wszystkich osób, które mają dolegliwości bólowe związane z przeciążeniem stawu, obrzęki. Może być stosowany przy rekonwalescencji w licznych urazach i kontuzjach stawu kolanowego. Produkt ma również działanie prewencyjne, które ma na celu zapobiegać powstawaniu urazów. Stabilizator został wykonany w opatentowanej technologii NEOPRENE, która zapewnia mu szereg właściwości między innymi szybszy proces gojenia się, dzięki utrzymaniu odpowiedniej ciepłoty ciała, która powoduje wzrost cyrkulacji krwi również zmniejsza dolegliwości bólowe, zesztywnienia i obrzęk.

Technologia Neoprene zapewnia także bardzo dobre wzmocnienie stawu, przeciwdziała również potliwości skóry. Dodatkowo w konstrukcji zastosowano otwór, który zapewnia swobodne chodzenie nie blokujące ruchu. Dla jeszcze lepszego efektu i ochrony w stabilizatorze zastosowano pierścień z masy silikonowej, który ma być dodatkowym zabezpieczeniem dla rzepki przed powstawaniem kolejnych urazów. Długi stabilizator neoprenowy na kolano to bardzo wygodny wyrób medyczny, jego lekka konstrukcja nie stanowi dodatkowego obciążenia. Stabilizatory polecane wszystkim osobom, które z racji wykonywania zawodu, czy uprawiania różnych dyscyplin sportowych narażone są na powstawanie licznych urazów. Rozmiar stabilizatora uniwersalny, dzięki temu będzie odpowiedni dla każdego. Kolor prezentowany jak na zdjęciu powyżej.

W naszym medycznym sklepie również znajdą Państwo inne produkty stabilizujące jak np. ortezy, stabilizatory przeznaczone na poszczególne części ciała. Produkty tego typu powinno stosować się samodzielnie, nie zaleca się używania pod stabilizator kolana maści, żeli, rozgrzewających itp. środków, gdyż może to spowodować uszkodzenia skóry. Również nie należy zakładać stabilizatora w przypadku występowania ran otwartych, egzemy, skaleczeń itp. Produkt dla zwiększenia higieniczności posiada specjalistyczny materiał, który można prać ręcznie w niskiej temperaturze, zalecana 40 stopni, bez dodatku chloru i wybielaczy.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry długi stabilizator na staw kolanowy 
- stabilizator polecany dla osób, które mają zwyrodnienia, bolesność stawu kolanowego, obrzęk, zesztywnienia itp.
- bardzo dobry w procesie doleczania kontuzji, urazów 
- może być stosowany prewencyjnie
- stabilizator kolana wykonany z neoprenu w technologii NEOPRENE
- zapewnia bardzo dobrą stabilizację i wzmocnienie okolicy stawu, ograniczenie dolegliwości bólowych
- bardzo dobrze zmniejsza obrzęk oraz uczucia sztywności w stawie
- stabilizator SP-6620 posiada wbudowany silikonowy pierścień chroniący rzepkę
- łatwy system zakładania i ściągania
- materiał przystosowany do prania w niskich temperaturach, ręcznie
- rozmiar uniwersalny

Napisz opinię
2017-06-26 20:58:42 - 

Odpowiednia kolorystyka i dobra jakość wykonania

2020-04-16 12:27:53 - 

Stabilizator dobrej jakości, stabilizacja bardzo dobra i zachowana ruchomość, dla mnie ok.