Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości stabilizator kolanowy

W tej ofercie chcielibyśmy przedstawić Państwu bardzo dobry stabilizator na staw kolanowy z neoprenu. Stabilizator kolanowy został przeznaczony na urazy i zwyrodnienia w stawie kolanowym. Bardzo dobrze sprawdza się przy licznych urazach i kontuzjach w procesie doleczania. Stabilizator powstał w technologii Neoprene, która wspomaga proces gojenia się urazów, zmniejsza obrzęk oraz sztywność stawu jednocześnie ograniczając ryzyko powstania ponownej kontuzji. Zapewnia również wygodę podczas codziennego funkcjonowania. W związku z zastosowaniem zapięcia na potrójny rzep, użytkownik może cieszyć się pełnym komfortem zakładania produktu również przy bólach spowodowanych doznanym urazem. Stabilizator SP-6630 dostępny jest w dwóch kolorach: beżowym oraz czarnym.

Produkt ten oferowany jest w rozmiarze uniwersalnym, pasuje doskonale na każdy staw kolanowy, dzięki prostemu systemowi regulacji opartemu na solidnych rzepach. Konstrukcja zawierająca specjalny otwór, który ogranicza ucisk na rzepkę, dzięki temu chodzenie nie sprawia trudności. Stabilizator na kolano posiada specjalistyczny pierścień z masy silikonowej, który stanowi dodatkową ochronę na rzepkę. Produkt zapobiega potliwości w miejscu przylegania. Uniwersalność rozmiaru pozwala na zakładanie go przez każdą osobę o standardowych rozmiarach, dzięki specjalistycznemu systemowi zapinania stabilizator można dopasować do indywidualnego rozmiaru. Pod produkt nie można stosować wszelkiego rodzaju maści, żeli rozgrzewających itp. środków.

Stabilizatora nie zaleca się użytkować także przy występujących problemach skórnych jak np. egzemy, podrażnienia, skaleczenia naskórka, rany otwarte itp. Materiał został przeznaczony do prania tylko i wyłącznie ręcznego w niskiej temperaturze 40 stopni bez dodatkowych środków wybielających, chlorujących, które mogłyby uszkodzić strukturę tworzywa pozbawiając go tym samym właściwości leczniczych. W naszej ofercie posiadamy również inne produkty stabilizujące na poszczególne części ciała jak np. łokcie, ramię, kolana, stopy itp. Stabilizator stawu kolanowego w dwóch kolorach do wyboru: czarny i beżowy.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- niedrogi stabilizator na staw kolanowy
- produkt polecany na urazy, zwyrodnienia stawu kolanowego
- pomocny w procesie doleczania przy licznych kontuzjach, urazach itp. 
- stabilizator kolana wykonany z neoprenu w technologii NEOPRENE
- produkt zapewnia bardzo dobre wzmocnienie stawu
- pozwala na szybszy proces leczniczy, zmniejszenie dolegliwości bólowych i obrzęku
- pierścień z masy silikonowej stanowi dodatkową ochronę rzepki
- stabilizator stawu kolanowego zapewnia zmniejszenie ucisku na rzepkę poprzez specjalny otwór
- produkt uniwersalny doskonale dopasowuje się do każdego obwodu kolana
- specjalistyczny system pozwala na bezbolesne zakładanie i ściąganie produktu
- do wyboru w dwóch kolorach: czarny i beżowy

Napisz opinię
2017-06-26 20:58:22 - 

Dobrze stabilizuje rzepkę