Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

 Bardzo skuteczna w leczeniu podrzepkowa opaska SP-6640

Opaska podrzepokowa Sp-6640 to certyfikowany produkt znanego producenta medycznego ARmedical. Opaska na rzepkę polecana jest dla osób z kontuzjami i urazami w okolicach kolana. Stosowana najczęściej przy zespole rzepkowo - udowym, w przypadku zapalenia więzadła właściwego rzepki, podwichnięciu lub też hipermobilności bliższego stawu strzałkowo - piszczelowego.

Stosowanie opaski rzepkowej zapewnia bardzo dobre podparcie szczytu rzepki podczas prostowania kończyny. Opaska podrzepkowa doskonale pomaga w rozciągnięciu więzadła właściwego rzepki również w odciążeniu stawu rzepkowo – udowego. Kolejną zaletą jest konstrukcja opaski, która zapewnia jej lekkość bez zbędnego obciążania kolana. Opaska neoprenowa podrzepkowa posiada zapinanie na rzep bardzo łatwe i wygodne w stosowaniu.

Opaska na rzepkę wykonana z materiału o nazwie neopren czyni produkt mocnym i wytrzymałym na uszkodzenia. Opaski podrzepkowej nie powinno stosować się w przypadku otwartych ran, podrażnień. Również nie należy używać kiedy wcześniej zastosowano maści i żele rozgrzewające. Opaska neoprenowa w rozmiarze uniwersalnym będzie odpowiednia dla większości osób o standardowej budowie ciała.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- opaska na rzepkę wykonana z neoprenu w technologii NEOPRENE
- stabilizator rzepki zapewnia pełne podparcie szczytu rzepki w trakcie prostowania kończyny
- opaska pod rzepkę zapewnia rozciągnięcie więzadła właściwego rzepki a także odciążenie stawu rzepkowo-udowego
- opaska na kolano zalecana zwłaszcza przy zespole rzepkowo-udowym, zapaleniu więzadła właściwego rzepki, podwichnięciu, hipermobilności bliższego stawu strzałkowo-piszczelowego
- z łatwym systemem zapinania i ściągania
- opaska na rzepkę o uniwersalnym rozmiarze
- zapewnia lekkość bez zbędnego obciążania kończyny
- certyfikowany produkt od znanego producenta medycznego 

Napisz opinię
2017-06-26 21:01:31 - 

Rzeczywiście odciąża rzepkę, wygodnie się nosi