Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo skuteczny stabilizator stawu kolanowego SP-260K

Urazy w obrębie stawu kolanowego to niestety częste dolegliwości osób aktywnie uprawiających sporty typu piłka nożna, jogging, wspinaczka górska itp. Jednak każdy z nas może być narażony na tego typu kontuzje, czasami wystarczy niewielki upadek czy poślizgnięcie aby doszło do urazu w obrębie stawu kolanowego. W tym celu stworzyliśmy dla Państwa bogaty asortyment stabilizatorów, które można znaleźć w naszej ofercie i dobrać na podstawie zaawansowania schorzenia np. stabilizator na staw kolanowy.

W tej ofercie chcielibyśmy zaprezentować Państwu niedrogi stabilizator stawu kolanowego z elastyczną formułą. Stabilizator SP – 260K, polecany w profilaktyce, dodatkowo zapewnia skuteczne wzmocnienie stawu, odciąża i ochrania staw. Oraz zapobiega powstawaniu dalszym urazom. Stabilizator umożliwia dostosowanie go do indywidualnej regulacji siły kompresji, dzięki temu nie krępuje ruchów i jest bardzo wygodny podczas wykonywania codziennych czynności. To wszystko zapewnia nowoczesna technologia elastic.

Produktu nie należy stosować na otwarte rany i inne uszkodzenia skóry, również nie zaleca się w żylakowatości i przy wcześniejszym zastosowaniu maści rozgrzewających. Stabilizator można prać ręcznie w niskiej temperaturze 40 stopni Celsjusza. Rozmiar stabilizatora uniwersalny pozwala na dopasowanie do każdej sylwetki. Elastyczny stabilizator stawu  kolanowego SP-260K. Dobrze wykonany, wygodny w użytkowaniu noszeniu oraz zakładaniu. Polecany osobom cierpiącym z powodu przeciążenia, urazów i bólu kolana. Stabilizator SP-260K dostępny jest w rozmiarze uniwersalnym. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- stabilizator polecany dla osób uprawiających sport np. jogging, piłka nożna, wspinaczka górska itp.
- produkt zapewnia skuteczne wzmocnienie stawu, odciążając go i ochraniając
- stosowany profilaktycznie pomaga zapobiegać postępowi urazów
- umożliwia dostosowanie indywidualnej regulacji siły kompresji
- produkt wykonany z materiału w technologii Elastic
- stabilizator zapewnia pełną stabilizację stawu kolanowego
- w związku z zastosowaniem elastycznej taśmy użytkownik może cieszyć się pełnym komfortem oraz regulacją siły kompresji
- produkt można prać ręcznie w niskiej temperaturze
- stabilizator na kolano dostępny w uniwersalnym rozmiarze
- w bardzo dobrej ofercie cenowej

Napisz opinię
2017-06-26 20:57:04 - 

Stabilizator nie zsuwa się nawet podczas biegania

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: