Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry stabilizator nadgarstkowy

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór stabilizatorów przeznaczonych na nadgarstek od stabilizatorów z otwartą konstrukcją, po stabilizatory długie i krótkie. Prezentowany w tej ofercie to krótki stabilizator na nadgarstek. Jest to model SP-167 R, który bardzo dobrze dopasowuje się do obwodu nadgarstka, ponieważ został wykonany z elastycznego materiału z tkaniny DELUXE COMPRESSION, tkanina w składzie zwiera również dodatek jedwabiu. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju materiału stabilizator zapewnia również odpowiednią siłę kompresji. Kolejną doskonałą formułą jest nowoczesna MultiCeramic bardzo często stosowana w stabilizatorach nowej generacji, wysokiej jakości. Dzięki niej zachodzi szybszy proces leczniczy, a to przez wzrost cyrkulacji krwi, który również zmniejsza ból i obrzęk.

Warto również wspomnieć o technologii Far Infrared Rays to z kolei formuła, dzięki której następuje odprowadzenie wilgoci z powierzchni ciała, co zapewnia niesamowity komfort dla użytkownika i zapobiega potliwości. Materiał posiada również właściwości antyalergiczne i hipoalergiczne, dzięki temu będzie odpowiedni nawet dla osób ze skłonnościami alergicznymi. Dodatkowym atutem jest łatwy system zakładania i ściągania stabilizatora nawet w przypadku bolesności i obrzęku. Stabilizator nadgarstka powinniśmy stosować zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami specjalisty. Produkt polecany głównie dla osób zmagających się z przeciążeniami i zesztywnieniami nadgarstka. Bardzo dobrze chroni i odciąża staw nadgarstkowy.

Produkt należy stosować samodzielnie bez dodatku żeli, maści i innych środków o rozgrzewającym działaniu. Istnieją również przeciwwskazania do zastosowania stabilizatora są to między innymi rany otwarte, skaleczenia, podrażnienia skórne, egzemy i itp. Materiał został przystosowany do prania, co pozwala zachować go dłużej w higieniczności. Jednak nie powinno się do prania używać wybielaczy i chloru, pranie materiału tylko ręczne w niskich temperaturach 40 stopni. Elastyczny stabilizator nadgarstkowy występuje w szerokiej gamie rozmiarów od S do XXL. W celu wybrania odpowiedniego rozmiaru powinno zmierzyć się obwód nadgarstka i dopasować do rozmiarów z tabeli. Posiadamy również inne stabilizatory i ortezy, z przeznaczeniem na różne części ciała.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- elastyczny stabilizator nadgarstka krótki
- produkt polecany przy przeciążeniach, zwyrodnieniach, zesztywnieniach stawu nadgarstkowego
- zalecany również przy urazach i kontuzjach nadgarstka
- bardzo dobry dla osób, które głównie pracują dłońmi i narażone są na liczne zwyrodnienia, urazy itp., również sportowców
- wykonany z tkaniny DELUXE COMPRESSION z dodatkiem jedwabiu gwarantującej komfort użytkowania, estetyczny wygląd oraz niezwykłą trwałość produktu
- stanowi dodatkowe usztywnienie, zapewnia ochronę i odciążenie stawu
- idealny jako środek prewencyjny zapobiegający urazom
- w technologii MultiCeramic, która wzmacnia efekt leczniczy
- z formułą Far Infrared Rays pozwalającą na odprowadzenie wilgoci z zewnątrz, co zapobiega potliwości
- łatwy system zakładania i ściągania 
- dostępny w szerokiej gamie rozmiarów
- kolor cielisty

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD NADGARSTKA (cm)
S 15,2 do 17,8 
M 17,8 do 20,3
L 20,3 do 22,9
XL 22,8 do 25,4 
XXL 25,4 (i więcej)
Napisz opinię
2017-06-26 20:56:43 - 

Nadgarstek jest dobrze stabilizowany i chroniony i to czuć