Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Stabilizator nadgarstka długi (SP-167H) - elastyczny

Stabilizator na nadgarstek SP-167H to produkt o działaniu profilaktyczno – leczniczym. Zapewnia ochronę przy przeciążeniach czy uszkodzeniach ścięgien i mięśni nadgarstka. Doskonale zapobiega powstawaniu dalszym urazom, pomaga skutecznie wzmocnić nadgarstek i śródręcze. Stabilizator został wytworzony z super trwałej tkaniny z serii DELUXE COMPRESSION z dodatkiem jedwabiu. Gwarantuje komfort podczas noszenia, nie ogranicza ruchu. To innowacyjna formuła, którą stosuje się w produktach najlepszej jakości. A mianowicie technologię Multiceramic, która daje efekt termiczny podnosząc temperaturę ciała. Pomaga to łagodzić ból i przyspiesza proces leczniczy.

Stabilizator o lekkiej konstrukcji nie obciąża dodatkowo nadgarstka. Polecany dla osób narażonych na częste występowanie kontuzji w obrębie nadgarstka i śródręcza. Dla sportowców czy osób zawodowo pracujących narażonych na urazy w części nadgarstkowej. Jest to niedrogi długi stabilizator nadgarstka, który charakteryzuje się dużą skutecznością w działaniu. Stabilizator o dużej trwałości i odporności na uszkodzenia.

W naszej ofercie istnieje możliwość zakupu stabilizatora w różnych rozmiarach. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy tabelę rozmiarów, która ma na celu ułatwić dobranie indywidualnego rozmiaru. Aby dokonać odpowiedniego wyboru w tym celu należy zmierzyć swój obwód nadgarstka i dopasowac go do wymiarów z tabelki. W sklepie posiadamy także inny asortyment medyczny przeznaczony na stabilizację różnych części ciała między innymi: stabilizatory, ortezy, opaski zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- produkt został wykonany z tkaniny DELUXE COMPRESSION z dodatkiem jedwabiu gwarantującej komfort użytkowania, oraz wyjątkową trwałość produktu
- stabilizator SP-167H ma działanie profilaktyczne, stanowi również dodatkowe wzmocnienie nadgarstka oraz śródręcza
- wyrób zapewnia skuteczną ochronę zwłaszcza przy przeciążeniu i zesztywnieniu nadgarstka
- stabilizator zapobiega powstawaniu kolejnych urazów
- w technologii multiceramic przyspieszającą proces leczniczy poprzez wzrost temperatury
- gwarantuje komfort podczas użytkowania, nie ogranicza ruchu
- elastyczność zapewnia dopasowanie się do każdej dłoni
- polecany dla osób uprawiających sporty wymagające nadmiernego forsowania nadgarstka np. tenisiści
- stabilizator długi w bardzo dobrej cenie

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD NADGARSTKA (cm)
S 15,2 do 17,8 
M 17,8 do 20,3
L 20,3 do 22,9
XL 22,8 do 25,4 
XXL 25,4 (i więcej)
Napisz opinię
2017-06-26 20:56:10 - 

Produkt wygląda tak estetycznie i higienicznie, że nie wstydzę się zakładać go jak wychodzę do ludzi