Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry stabilizator nadgarstkowy uniwersalny

Elastyczny stabilizator na nadgarstek to propozycja produktu stabilizującego dla osób, które szukają dobrej stabilizacji bez obciążania dłoni. Stabilizator w tym modelu posiada specjalistyczną formułę Elastic, która zapewnia wysoki poziom stabilizacji nadgarstka przy bardzo dobrej wytrzymałości materiału. Dodatkowo elastyczność materiału pozwala na bezbolesne zakładanie nawet w przypadku bolesności i obrzęku. Formuła pozwala również na szybszy i efektywniejszy proces gojenia się. Produkt jest szczególnie polecany przy przeciążeniach nadgarstka powodowanymi najczęściej codzienną pracą zawodową z użyciem dłoni np. dla masażystów, w pracy fizycznej często na taśmach produkcyjnych, w supermarketach przy kasie, również bolesność nadgarstków, która jest związana z pracą biurową, często zwyrodnienia tworzą się podczas codziennej pracy przy komputerze.

Opaski elastyczne nadgarstkowe wykorzystywane także przez osoby uprawiające sport hobbystycznie i zawodowo jak np. siatkarze, koszykarze, piłkarze ręczni itp. Co istotne to uniwersalność rozmiaru, który pozwala dopasować się do większości osób o standardowym rozmiarze nadgarstka. Stabilizator zapewnia wysoki poziom komfortu podczas codziennego użytkowania. Dla zwiększenia higieniczności do produkcji stabilizatora zastosowano materiał, który można prać ręcznie przy użyciu delikatnych detergentów, bez zastosowania chloru i wybielaczy w temperaturze zalecanej przez producenta 40 stopni.

Podczas aplikacji stabilizatora elastycznego nie zaleca się stosowania żadnych maści, kremów, żeli rozgrzewających, gdyż mogą spowodować uszkodzenie skóry. Stabilizator elastyczny na nadgarstek w kolorze beżu idealnie stapiający się ze skórą, dzięki temu produkt jest mniej widoczny. Ponadto w naszym sklepie znajdą Państwo również inne rodzaje stabilizatorów, które można stosować na nadgarstek oraz stabilizatory, ortezy przeznaczone na poszczególne części ciała jak np. łokieć, ramię, bark, kolano, stopa itp. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- elastyczny stabilizator nadgarstkowy
- przeznaczony na zwyrodnienia nadgarstka, przeciążenia, zesztywnienia nadgarstka
- pomocny w doleczaniu urazów, kontuzji itp. 
- produkt wykonany z materiału w technologii Elastic, bardzo dobrze dopasowuje się do dłoni
- stabilizator zapewnia pełną stabilizację nadgarstka, zastosowane materiały zapewniają pełen komfort użytkowania
- opaska elastyczna na nadgarstek wzmacnia i przyspiesza proces leczniczy
- lekka konstrukcja nie obciąża dłoni
- rozmiar uniwersalny odpowiedni dla większości osób dorosłych
- materiał można prać, dzięki temu zachowuje większą higieniczność
- kolor beżowy

Napisz opinię
2017-06-26 20:55:43 - 

Elastyczny materiał dobrze dopasowuje się do ciała