Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobej jakości stabilizator na nadgarstek

Niedrogi stabilizator nadgarstkowy to polecany wyrób medyczny dla każdego, kto potrzebuje odpowiedniej stabilizacji nadgarstka po przebytych urazach, kontuzjach. Bardzo dobry przy przeciążeniach, zesztywnieniach nadgarstka. Produkt można stosować prewencyjnie aby zapobiec kontuzjom, szczególnie wykorzystywany przez osoby czynnie uprawiające sport z wykorzystaniem dłoni jak np. siatkówka, koszykówka, piłka ręczna. Pomocny może być także dla osób, które nadmiernie wykorzystują dłonie np. w pracy, zwłaszcza masażyści, pracownicy fizyczni, a nawet osoby pracujące przy komputerze, bardzo często codzienne użytkowanie klawiatury przyczynia się do bolesności i zwyrodnień nadgarstka. Elastyczny stabilizator został wyposażony w dwie specjalistyczne formuły nadające mu wyjątkowe cechy.

Jedną z nich jest popularna formuła MultiCeramic, która odpowiada za wzmocnienie efektu leczenia przyczyniając się do szybszego gojenia, ograniczenia dolegliwości bólowych i zmniejszenia obrzęków. Drugą formułą jest Far Infrared Rays posiadająca specjalistyczne włókna, które pozwalają wchłaniać wilgoć z powierzchni skóry, co zapewnia użytkownikowi wysoki poziom komfortu bez efektu pocenia się. Tworzywo zastosowane w produkcji to materiał posiadający właściwości antybakteryjne, co pozwala ograniczyć namnażanie się bakterii, odpowiedni także dla alergików. Stabilizator elastyczny nadgarstkowy został przeznaczony do prania w niskiej temperaturze nie przekraczającej 40 stopni, bez dodatku środków chlorujących, które mogłyby uszkodzić materiał.

Stabilizatora nie należy stosować w przypadku występowania ran, skaleczeń, egzemy skórnej oraz w innych uszkodzeniach skóry. Również nie zaleca się używać pod stabilizator maści, żeli rozgrzewających, które mogą wywołać działanie niepożądane. Rozmiar prezentowanego stabilizatora uniwersalny, pasujący na nadgarstek większości osób dorosłych oraz starszych dzieci. Dodatkowym atutem jest specjalistyczny system zapinania, który pozwala na dopasowanie się do każdego obwodu nadgarstka oraz wyregulowanie siły kompresji. W naszym medycznym sklepie posiadamy szeroką gamę stabilizatorów nadgarstkowych jak i również stabilizatory i ortezy z przeznaczeniem na inne części ciała. Kolor prezentowanego stabilizatora beżowy.

punktorGŁÓWNE ZALETY:

- stabilizator nadgarstkowy 
- przeznaczony dla osób z bolesnością nadgarstków, zwyrodnieniami
- dla osób po przebytych kontuzjach, urazach w procesie rekonwalescencji
- bardzo dobry na przesilenia i przeciążenia stawu
stabilizator na nadgarstek wykonany został z materiału w technologii MultiCeramic
- materiał użyty do wyprodukowania stabilizatora jest antybakteryjny
- w technologii Far Infrared Rays, odprowadzającej wilgoć na zewnątrz
- stabilizator lekki nie obciąża dłoni
- produkt zapewnia pełną stabilizację nadgarstka, zastosowane materiały zapewniają pełen komfort użytkowania
- specjalistyczny system zapinania pozwala na indywidualne dopasowanie siły kompresji
- rozmiar uniwersalny
- kolor beż

 

Napisz opinię
2017-06-26 20:55:24 - 

Cena nie jest wysoka, a gatunek i jakość materiału bardzo dobra