Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry stabilizator na nadgarstek i śródręcze

W tej ofercie prezentujemy dobrej jakości stabilizator na nadgarstek i śródręcze. Jest to tzw. krótki stabilizator obejmujący nadgarstek i część kciuka. Stabilizator zalecany jest do zastosowania w przeciążeniach i zesztywnieniach, polecany na liczne kontuzje i urazy w procesie doleczania. Produkt stabilizujący można również stosować prewencyjnie – w celu zapobiegania dalszym kontuzjom, urazom. Stabilizator stosowany najczęściej przez osoby narażone na przeciążenia i liczne urazy powodowane nadmiernym użyciem dłoni, bardzo często w pracach fabrycznych. Popularny wśród sportowców uprawiających dyscypliny sportowe związane z wykorzystaniem dłoni. 

Produkt powstał w oparciu o nowoczesną formułę MultiCeramic zawierającą specjalistyczne cząsteczki, które wzmacniają efekt leczniczy, dzięki wzrostowi cyrkulacji krwi, zmniejszają dolegliwości bólowe i obrzęk. Dodatkowo w tym modelu zastosowano również nowoczesną technologię Far Infrared Rays, ta z kolei pozwala na odprowadzenie wilgoci na zewnątrz co ułatwia oddychanie, a skóra nie przegrzewa się i nie poci. Przez zastosowanie wielowarstwowego materiału z mikro otworami, które zapewniają delikatne chłodzenie w miejscu przylegania. Materiał jest antybakteryjny dla tego może być również stosowany przez osoby ze skłonnościami uczuleniowymi. Stabilizator na nadgarstek odpowiedni dla obwodu większości osób dorosłych.

Dodatkowym atutem jest specjalistyczny system zapinania na rzepy, które pozwalają dostosować siłę ucisku, jest to odpowiednia opcja dla osób, które są nieodporne na ucisk. Niewątpliwą zaletą w tym modelu jest otwarta konstrukcja na palce, dzięki temu nosząc stabilizator można wykonywać inne czynności. Produkt jak większość stabilizatorów tego typu został przeznaczony do prania, można go czyścić i prać w niskich temperaturach bez dodatku wybielaczy, chloru. Stabilizator śródręcza w kolorze cielistym. Posiadamy szeroki wybór produktów z przeznaczeniem do stabilizacji różnych części ciała oraz inny asortyment medyczny.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry stabilizator na nadgarstek i śródręcze
- polecany przy licznych kontuzjach, urazach
- stabilizator na nadgarstek wykonany został z materiału w technologii MultiCeramic 
- materiał użyty do wyprodukowania stabilizatora jest antybakteryjny, hipoalergiczny
- z technologią odprowadzania wilgoci na zewnątrz
- produkt zapewnia pełną stabilizację nadgarstka, zastosowane materiały zapewniają pełen komfort użytkowania
- stabilizator wzmacnia efekt leczniczy, łagodzi dolegliwości bólowe oraz zmniejsza obrzęk
- wyrób jest szczególnie polecany przy min zesztywnieniu nadgarstka, łagodzący skutki urazów i zwyrodnień, oraz jako środek zapobiegający urazom
- rozmiar uniwersalny odpowiedni dla każdego 
- specjalistyczny system zapinania ułatwia zakładanie i ściąganie stabilizatora

Napisz opinię
2017-06-26 20:55:04 - 

Skóra oddycha i się nie poci, duży plus za to