Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości stabilizator nadgarstkowy z taśmą

Jest to bardzo solidny stabilizator nadgarstka, który pozwala na pełną stabilizację stawu. Produkt stabilizujący przeznaczony został przede wszystkim na przeciążenia, zesztywnienia nadgarstków. Polecany w procesie doleczania nadgarstka po licznych urazach i kontuzjach. Model SP-2010, dzięki specjalnej formule CoolMax AIRPRENE zapewnia wysoki poziom komfortu, pozwalając odprowadzić nadmiar wilgoci na zewnątrz, zapobiegając potliwości. Materiał posiada również doskonałe właściwości lecznicze, które odpowiadają za wzrost cyrkulacji krwi, a co za tym idzie ograniczenie obrzęku, zmniejszenie bolesności.

Produkt stabilizujący nadgarstek można również stosować zapobiegawczo przed wystąpieniem urazów, kontuzji itp. Popularny wśród sportowców i osób uprawiających różne dyscypliny sportowe w tym tenis, piłka ręczna, koszykówka itp. W stabilizatorze została zamocowana specjalistycznie zaprojektowana taśma dociągająca VELCRO, która umożliwia podwójną ochronę stawu dotkniętego przeciążeniem lub urazem, dzięki temu stabilizator się łatwiej zakłada i ściąga, nawet podczas obrzęków i bolesności. Rozmiar tego modelu stabilizatora uniwersalny, dzięki temu z powodzeniem dopasuje się na każdy rozmiar nadgarstka.

Kolor produktu beżowy, stapiający się ze skórą. Warto pamiętać aby nie stosować produktu na rany, podrażnienia, skaleczenia i inne schorzenia skórne. Nie należy również stosować pod produkt żeli i maści rozgrzewających. Stabilizator neoprenowy nadgarstkowy z przeznaczeniem do prania ręcznego w niskich temperaturach bez dodatku chloru, wybielaczy itp. środków, które mogą uszkodzić materiał. W ofercie naszego medycznego sklepu posiadamy również inne specjalistyczne produkty ortopedyczne stabilizujące z przeznaczeniem na różne części ciała.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- stabilizator nadgarstka z taśmą
- stabilizator nadgarstka SP-2110 został wykonany z neoprenu w oparciu o technologię CoolMax AIRPRENE
- wyrób zapewnia pełną stabilizację nadgarstka oraz pełen komfort użytkowania dzięki zastosowanym materiałom
- stabilizator na nadgarstek zapewnia przyśpieszenie cyrkulacji krwi w związku z utrzymywaniem właściwej ciepłoty ciała - powoduje szybszy efekt leczniczy, łagodzenie bólu oraz zmniejszenie opuchlizny
- produkt polecany zwłaszcza przy przeciążeniu i zesztywnieniu nadgarstka
- produkt doskonale łagodzi skutki wszelkiego rodzaju urazów i zwyrodnień
- stabilizator to idealny środek prewencyjny zapobiegający urazom
- w związku z zastosowaniem specjalnej elastycznej dociągającej taśmy VELCRO, produkt stanowi podwójną ochronę przeciążonego stawu
- rozmiar uniwersalny
- kolor produktu beżowy

Napisz opinię
2017-06-26 20:54:40 - 

Jakiś czas po noszeniu zauważyłam, że zmniejszyła mi się opuchlizna. Pózniej już tylko lepiej

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: