Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Solidny stabilizator nadgarstka i śródręcza SP-2040 

Stabilizator SP-2040 przeznaczony jest na dolegliwości bólowe związane z uszkodzeniami, kontuzjami w obrębie nadgarstka i śródręcza. Polecany dla osób, u których występują zesztywnienia i przeciążenia nadgarstka oraz zwyrodnieniach. Jego zastosowanie pozwala łagodzić skutki urazów i zapobiegać tworzeniu się nowych. Zastosowanie zapinania na rzepy pozwala na zakładanie i ściąganie stabilizatora nawet podczas występowania dużego bólu. Stabilizator wykonany w najnowszej amerykańskiej technologii CoolMax AIRPRENE.

To innowacyjna formuła stosowana w wielu stabilizatorach i ortezach najwyższej jakości. Oprócz tego, że zapewnia bardzo dobrą stabilizację nadgarstka to posiada szereg innych właściwości. Do, których należy utrzymanie odpowiedniej ciepłoty, która powoduje wzrost cyrkulacji krwi, tym samym przyspiesza proces gojenia się oraz łagodzenie ból. Technologia zapewnia również doskonałą wentylację, która zapobiega przegrzewaniu się  odprowadzając nadmierną wilgoć z powierzchni skóry.

Stabilizator SP-2040 również może być wykorzystywany w procesie doleczania po zwichnięciach, złamaniach nadgarstka oraz kciuka. Orteza bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu nie krępuje ruchów podczas noszenia jej na co dzień. Unikalny system zapinania na rzep, a także zastosowane materiały zapewniają pełną satysfakcję oraz komfort użytkowania. Dostępny w kolorach: beżowym i czarnym. Stabilizator nadgarstka dostępny jest w rozmiarze uniwersalnym, dopasowującym się do większości dłoni.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- produkt został wykonany z neoprenu w oparciu o technologię CoolMax AIRPRENE
- stabilizator nadgarstka i śródręcza SP-2040 zapewnia pełną stabilizację
- system zapinania oraz zastosowane materiały gwarantują komfort użytkowania
- zapewnia przyśpieszenie cyrkulacji krwi w związku z utrzymywaniem właściwej ciepłoty ciała
- opaska na nadgarstek powoduje przede wszystkim szybsze gojenie się ran, łagodzenie bólu, oraz zmniejszenie opuchlizny
- produkt polecany zwłaszcza przy przeciążeniu i zesztywnieniu nadgarstka, stabilizator łagodzi skutki wszelkiego rodzaju urazów i zwyrodnień
- stabilizator to idealny środek profilaktyczny zapobiegający urazom
- dostępny w uniwersalnym rozmiarze 
- doskonale dopasowujący się do każdej dłoni
- unikalny system zapinania pozwala na jego zakładanie nawet podczas występowania dużego bólu
- do wyboru w dwóch kolorach beżowym i czarnym

Napisz opinię
2017-06-26 20:53:24 - 

Materiał jest przyjemny, nie podrażnia skóry mimo długiego noszenia