Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości stabilizator nadgarstka i kciuka (SP-226) - neoprenowy

Bardzo dobry stabilizator nadgarstka z kciukiem SP-226. W związku z zastosowaniem dodatkowego dopinania na rzep stabilizator nadgarstkowy pozostaje zawsze na właściwym miejscu. Użytkownik może cieszyć się pełnym komfortem zakładania produktu również przy bólach spowodowanych doznanym urazem. Przeznaczony została na odpowiednią stabilizację nadgarstka i kciuka. Bardzo dobry również na przeciążenia i zesztywnienia nadgarstków. Polecany do zastosowania przy zwyrodnieniach, kontuzjach i innych urazach. Produkt można również stosować prewencyjnie już  w niewielkich bólach aby zapobiec urazom, kontuzjom. Polecany dla osób narażonych na nadmierne przeciążenia dłoni powodowane wykonywaniem różnych czynności czy pracy zawodowej związanej z wykorzystaniem siły rąk. 

Posiada specjalistyczną konstrukcję z dodatkowym wzmocnieniem na kciuk. Stabilizator nadgarstkowy wyposażony w nowoczesną formułę CoolMax AIRPRENE, która zapewnia doskonałą wentylację skóry zapobiegając przegrzewaniu się dłoni. Dodatkowo warstwa neoprenu z mikrootworami na powierzchni pozwala na optymalne uczucie chłodu w miejscu przylegania. Stosowanie produktu zapewnia wysoki poziom stabilizacji oraz wzmocnienie procesu leczniczego. Stabilizator posiada specjalistyczne zapięcie na rzep, co zapewnia bardzo dobrą stabilizację jak i również zakładanie i ściąganie w przypadku potrzeby.

Ten model stabilizatora nadgarstkowego oferuje szeroką gamę rozmiarów od S do XL, więc na pewno każdy z Państwa dopasuje go do własnych potrzeb. Aby odpowiednio dobrać rozmiar producent zaleca zmierzyć obwód wokół nadgarstka dopasować z tym znajdującym się w tabeli. Produkt ortopedyczny przeznaczony został do prania z racji specjalistycznego materiału w niskich temperaturach ok. 40 stopni, bez dodatku chloru i wybielaczy. Stabilizatora nie zaleca się również do zastosowania na rany otwarte, skaleczenia, podrażnienia itp. W naszej ofercie posiadamy również inne stabilizatory, ortezy oraz asortyment medyczny.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry stabilizator na nadgarstek i kciuk
- produkt został wykonany z neoprenu w oparciu o technologię CoolMax AIRPRENE
- stabilizator kciuka i nadgarstka zapewnia pełną stabilizację stawu nadgarstka, śródręcza oraz kciuka
- SP-226 zapewnia przyśpieszenie cyrkulacji krwi w związku z utrzymywaniem właściwej ciepłoty ciała
- stabilizator na nadgarstek i kciuk powoduje przede wszystkim szybsze gojenie się ran, łagodzenie bólu oraz zmniejszenie opuchlizny
- wyrób szczególnie polecany przy przeciążeniu i zesztywnieniu nadgarstka, łagodzi skutki urazów i zwyrodnień
- bardzo dobrze sprawdza jako środek prewencyjny 
- stabilizator dostępny w kilku rozmiarach do wyboru
- specjalistyczny system zapinania na rzep
- kolor beż

punktor TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD NADGARSTKA (cm)
S 14,0 do 15,8
M 16,1 do 18,0
L 18,3 do 20,3 
XL 20,6 do 22,8
Napisz opinię
2017-06-26 20:52:54 - 

Rękę mam tak ustabilizowaną, że wcale nie martwię się o uraz