Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardo dobry stabilizator na staw łokciowy

Bardzo wygodny w użytkowaniu elastyczny stabilizator stawu łokciowego SP-167E zapewnia doskonałą ochronę stawu łokciowego, przy jednocześnie zachowanym wysokim komforcie stosowania. Stabilizator zakłada się jak opaska na łokieć jest produktem lekkim, przewiewnym oraz praktycznie niewpływającym na komfort dnia codziennego. Specjalna konstrukcja stabilizatora doskonale dopasowuje się do kształtu ludzkiego ciała, zapewniając jednocześnie doskonałą ochronę stawu i jego odpowiednie odciążenie. Materiał z jakiego powstał stabilizator posiada właściwości lecznicze jest to specjalistyczna tkanina DELUXE CEMPRESSION z dodatkiem jedwabiu. W materiale zastosowano formułę opierającą się na efekcie termicznym, który podnosi temperaturę ciała, co powoduje wzrost cyrkulacji krwi przyspieszając proces leczniczy i łagodzi ból.

W stabilizatorze zastosowano również dodatkową technologię Far Infrared Rays, dzięki, której wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz z powierzchni skóry, co również wpływa na większy komfort dla użytkownika i zapobiega potliwości. Tworzywo z jakiego został wykonany stabilizator łokcia zapewnia również doskonałą trwałość i odporność na zniszczenia. Materiał przystosowany do prania w niskiej temperaturze bez dodatku chloru i wybielaczy. Dodatkowo materiał jest antybakteryjny, zapobiegający namnażaniu się bakterii, dlatego też odpowiedni dla alergików oraz osób z wrażliwą skórą. Produkt przeznaczony przede wszystkim na urazy, kontuzje w obrębie stawu łokciowego.

Niedrogi stabilizator łokciowy bardzo dobry na ochronę przeciążonego stawu oraz uszkodzonych ścięgien i mięśni. Stabilizator zakupią Państwo w kilku rozmiarach do wyboru: S, M, L, XL, XL, dokładne wymiary w tabeli poniżej. Zakupu produktu i rozmiaru dokonają Państwo powyżej. Produktu nie zaleca stosować się na rany otwarte, podrażnienia, skaleczenia itp., również nie powinno używać się pod stabilizator maści i żeli rozgrzewających. Produkt polecany również do zastosowania profilaktycznie szczególnie dla osób uprawiających różnego rodzaju dyscypliny sportowe. W naszym medycznym sklepie posiadamy również inne rodzaje stabilizatorów i ortez, na poszczególne części ciała. Zapraszamy do obejrzenia asortymentu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- niedrogi stabilizator na staw łokciowy
- elastyczny stabilizator na łokieć został wykonany z tkaniny DELUXE COMPRESSION z dodatkiem jedwabiu gwarantującej komfort użytkowania oraz wyjątkową trwałość produktu 
- stabilizator łokcia ma działanie profilaktyczne, stanowi również dodatkowe wzmocnienie
- produkt zapewnia skuteczną ochronę oraz odciążenie stawu 
- z technologią Far Infrared Rays pozwala odprowadzić wilgoć na zewnątrz
- materiał antybakteryjny, odpowiedni dla alergików
- zapobiega powstawaniu kolejnych urazów
- polecany dla każdego, kto narażony jest na przeciążenia 
- stabilizator bardzo dobrze dopasowuje się do stawu łokciowego
- produkt dostępny w kilku rozmiarach
- kolor beż

punktor TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD STAWU ŁOKCIOWEGO (cm)
S 24,1 do 26,7
M 27,9 do 30,5
L 31,8 do 34,3
XL 35,6 do 40,6
XXL 41,9 (oraz więcej)
Napisz opinię
2017-06-26 20:51:01 - 

Bardzo dobrze wzmacnia łokieć