Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry stabilizator łokciowy

Dobrej jakości niedrogi stabilizator na staw łokciowy to skuteczny wyrób medyczny, który polecany jest do zastosowania w licznych urazach, kontuzjach stawu łokciowego i jego obrębu. Stabilizator pozwala również chronić staw i zapewnia mu bardzo dobre odciążenie. Polecany jest przy powstałych już urazach, kontuzjach w doleczaniu oraz jako środek prewencyjny. Zwłaszcza dla sportowców dyscyplin, które mogą powodować liczne kontuzje w stawie łokciowym m.in. koszykarzy, siatkarzy, ręcznych piłkarzy itp. oraz dla zwykłych użytkowników. Stabilizator powstał z innowacyjnego materiału jakim jest neopren w opatentowanej technologii NEOPRENE.

Dzięki temu stabilizator bardzo dobrze wpływa na proces leczniczy i gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Dodatkowym atutem jest regulacja siły kompresji podczas zapinania, poprzez zastosowanie specjalistycznych rzep. Całość wykonana tak aby zapewnić maksymalną wygodę w czasie wykonywania codziennych czynności. Rozmiar stabilizatora uniwersalny, dzięki temu może być wykorzystywany przez większość osób dorosłych. Stabilizator łokcia należy stosować odpowiednio z zaleceniami, więc nie należy używać go na rany otwarte, podrażnienia i skaleczenia, przy egzemach skórnych itp. Nie powinno się również używać maści i żeli rozgrzewających pod stabilizator, ponieważ może to wywołać działania niepożądane. 

Stabilizator łokciowy zapinany przeznaczony został do prania ręcznego w bardzo niskiej temperaturze 40 stopni. Nie powinno się również stosować wybielaczy, chloru i innych tego typu detergentów podczas prania, czyszczenia. Produktu również nie należy prasować. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór asortymentu w postaci stabilizatorów i ortez z przeznaczeniem na różne części ciała, zapraszamy do obejrzenia oferty. Stabilizator dostępny w dwóch stylowych kolorach czarnym i neutralnym beżowym. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- niedrogi stabilizator stawu łokciowego
- przeznaczony na urazy, kontuzje stawu łokciowego
- stabilizator SP-6660 wykonany w technologii NEOPRENE polegającej na innowacyjnym i opatentowanym wykorzystaniu neoprenu
- zapewnia wygodę w czasie wykonywania codziennych czynności
- polecany dla sportowców, zwykłych użytkowników
- chroni i odciąża staw łokciowy 
- posiada łatwy system zapinania
- działa profilaktycznie - ogranicza ryzyko powstawania kolejnych urazów oraz kontuzji
- dostępny w dwóch stylowych kolorach: czarnym i beżowym 
- rozmiar uniwersalny

Napisz opinię
2017-06-26 20:50:36 - 

Łatwo się zapina i ściąga. Łokieć zostaje skutecznie odciążony