Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry stabilizator na staw łokciowy

Dobrej jakości stabilizator stawu łokciowego SP-206E. Produkt ten cechuje bardzo precyzyjne wykonanie oraz wygoda użytkowania. Stabilizator na łokieć SP260E to wyrób medyczny określany jako "elastyczna taśma", w technologii ELASTIC, która umożliwia odpowiednią regulację siły nacisku, konkretną dla danego przypadku lub upragnionego efektu, dzięki temu odpowiedni dla osób wrażliwych na ucisk. Stabilizator wzmacnia staw za pomocą specjalnych przeszyć w formie ukośnej, zwiększa przepływ krwi w miejscu założenia oraz zachowuje prawidłową ciepłotę ciała - wszystkie te czynniki wpływają pozytywnie na staw łokciowy, przyspieszając proces gojenia oraz łagodzą dolegliwości bólowe i dyskomfort spowodowany objawami chorobowymi i urazami.

Produkt idealnie odciąża staw łokciowy, zapewniając mu bardzo dobrą ochronę oraz stanowi dodatkowe wzmocnienie stawu. Stabilizator łokcia można również stosować w profilaktyce przeciw urazowej, polecany dla osób, które narażone są na kontuzje w obrębie stawu łokciowego, najczęściej są to sportowcy np. koszykarze, piłkarze ręczni, tenisiści, siatkarze oraz osoby dużo dźwigające. Niemniej jednak urazu może doznać każdy z nas, więc warto przy doleczaniu stosować tego typu stabilizatory. W stabilizatorze zastosowano specjalistyczny system zapinania, który pozwala na bezbolesne zakładanie go nawet przy większych urazach czy obrzękach.

Produktu stabilizującego nie zaleca się używać w przypadku żylaków, na rany otwarte, skaleczenia, podrażnienia skórne itp. nie poleca się również stosować maści, żeli o działaniu rozgrzewającym. Stabilizator łokciowy można prać ręcznie w temp. 40 stopni pozwoli to na zachowanie go w bardziej higienicznych warunkach. Rozmiar produktu uniwersalny, więc może być użytkowany przez każdego. Kolor cielisty mniej widoczny na skórze. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne stabilizatory i ortezy przeznaczone na poszczególne części ciała

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- stabilizator stawu łokciowego
- stabilizator na staw łokciowy ARmedical zalecany na liczne urazy, kontuzje w procesie doleczania
- polecany przez specjalistów w profilaktyce przeciw urazowej
- produkt stanowi dodatkowe wzmocnienie stawu
- stabilizator ze specjalistyczną taśmą umożliwiającą dostosowanie siły kompresji do indywidualnych możliwości pacjenta
- wyposażony w nowoczesną formułę Elastic, wspomagającą efekt leczniczy
- doskonale odciąża staw łokciowy
- nowoczesny system zapinania pozwala na zastosowanie stabilizatora nawet w dużych dolegliwościach bólowych
- rozmiar uniwersalny dopasowuje się do każdego do anatomicznej budowy stawu łokciowego

Napisz opinię
2017-06-26 20:50:05 - 

Materiał bardzo dobrej jakości, odporny na ciągnięcie