Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości stabilizator nadgarstka uniwersalny

Bardzo dobry stabilizator na staw nadgarstkowy to propozycja dla wszystkich osób, które potrzebują stabilizacji w obrębie stawu nadgarstkowego. Stabilizator zalecany dla osób mających problemy z przeciążeniem lub zesztywnieniem nadgarstków. Produkt polecany również do zastosowania profilaktycznie dla osób narażonych na przeciążenia i zwyrodnienia. Stabilizator jest pomocny również w szybszym gojeniu się, przyspiesza i wzmacnia leczenie, pozwala również zminimalizować dolegliwości bólowe. A to wszystko dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i technologii. Stabilizator wykonany z materiału neoprenowego, dzięki temu jest bardzo wytrzymały.

Technologia CoolMax AIRPRENE oprócz doskonałego komfortu, dzięki delikatnej tkaninie Diamond zapewnia również właściwości przyspieszające proces leczniczy, dzięki 2 warstwom specjalistycznego materiału CoolMax i Airprene. Dodatkowo wielowarstwowa konstrukcja neoprenu z mikro – otworami zapewnia idealne przyleganie do skóry i chłodzenie. Uniwersalny stabilizator nadgarstka pozwala utrzymać odpowiedni komfort termiczny oraz poziom cyrkulacji krwi. W stabilizatorze zastosowano specjalistyczną taśmę VELCRO, która zapewnia jeszcze skuteczniejszą stabilizację i mocowanie oraz wysoki poziom komfortu podczas wykonywania codziennych czynności.

Produkt został przeznaczony do prania w niskich temperaturach, dzięki temu można zachować go w dużej higieniczności. Nie zaleca się chlorowania i wybielania produktu. Również nie można stosować stabilizatora na rany, otarcia, egzemy czy inne zmiany skórne oraz maści, żele itp. substancje. Dzięki uniwersalności rozmiaru i zapinaniu na rzepy, stabilizator pozwoli na dopasowanie się do każdego obwodu nadgarstka. Produkt można stosować prewencyjnie zwłaszcza polecany dla osób, które narażone są na kontuzje, przeciążenia nadgarstka itp. Stabilizator nadgarstkowy z pelotą w kolorze beżu. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- stabilizator na nadgarstek z pelotą
- polecany dla każdego, kto ma problemy z nadgarstkiem wymagające odpowiedniej stabilizacji
- produkt zostały wykonany z neoprenu w oparciu o technologię CoolMax AIRPRENE
- zapewnia pełną stabilizację nadgarstka oraz komfort użytkowania dzięki zastosowanym materiałom
- stabilizator zapewnia przyśpieszenie cyrkulacji krwi w związku z utrzymywaniem właściwej ciepłoty ciała
- polecany zwłaszcza przy przeciążeniu i zesztywnieniu nadgarstka, stabilizator łagodzi skutki wszelkiego rodzaju urazów i zwyrodnień
- to idealny środek prewencyjny zapobiegający urazom
- w związku z zastosowaniem specjalnej elastycznej dociągającej taśmy VELCRO z pelotą, produkt stanowi podwójną ochronę przeciążonego stawu
- rozmiar uniwersalny 
- kolor beż

Napisz opinię
2017-06-26 20:52:11 - 

Produkt nie wygląda najgorzej, nosi się również dobrze