Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry goniometr plastikowy

Goniometry to specjalistyczne przyrządy medyczne stosowane w celu mierzenia kątów ruchomości stawów. Goniometry inaczej nazywane bywają również jako mierniki kątów. Powszechnie stosowane w szpitalach, również w gabinetach medycznych ortopedycznych. W celu określenia postępów ćwiczeń u pacjenta, również przy określaniu poziomu krzywizn oraz ogólnego zakresu ruchu pacjenta. Przy pomocy tego niewielkiego przyrządu medycznego można również wykryć przykurcze mięśniowe. 

Goniometr - kątomierz medyczny jaki prezentujemy w tej ofercie to niewielki, poręczny przyrząd tzw. goniometr kieszonkowy. Posiada on specjalną podziałkę, która ułatwia odczyt danych. Z kolei przezroczysta struktura pozwala widzieć oś obrotu stawu i zakres ruchu zginanego palca. Skala dostępna od 0 do 340 mm. Podziałka zastosowana co 1°. Przyrząd wyposażony w 360 stopniową głowicę, posiada 3 skale skalibrowane zgodnie z międzynarodowymi normami pomiarowymi (ISO).

Powstał z elastycznego tworzywa plastikowego, dzięki temu jest odporny na zginanie i pęknięcia. Goniometr to niewielki przyrząd medyczny, który ma bardzo duże znaczenie w celu określenia postępów jakie poczynił pacjent w rehabilitacji. Przyrząd do zastosowania w warunkach medycznych również domowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również inny specjalistyczny sprzęt medyczny. Jest to dobrej jakości goniometr znanej na rynku marki Rea Tape. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

goniometr do zastosowania w warunkach medycznych, domowych
- w celu określania postępów ćwiczeń u pacjenta również przy określaniu poziomu krzywizn i ogólnego zakresu ruchu pacjenta
- specjalistyczna podziałka ułatwiająca odczyt danych
- skala dostępna od 0 do 340 mm
- podziałka co 1 stopień
- wyprodukowany zgodnie z normami pomiarowymi ISO
- lekki i poręczny zmieści się do kieszeni