Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH

Bardzo dobry wysoki but ortopedyczny na złamania i zwichnięcia AR604

W tej ofercie prezentujemy bardzo dobrą ortezę stopowo – goleniową Walker Basic, która zapewnia doskonałą ochronę i stabilizację szczególnie przy skręceniach 2 i 3 stopnia, złamaniach, pęknięciach kości. Również doskonale sprawdza się w procesie doleczania złamań okolicy stawu skokowego i śródstopia. Oprócz tego but ortopedyczny długi można stosować po różnego rodzaju zabiegach i operacjach oczywiście przy wskazaniach lekarza. Jest to specjalistyczny model ortezy, który zapewnia doskonałą stabilizację, przyspieszając proces leczniczy. Dodatkowym atutem jest system, który pozwala na indywidualne dopasowanie siły kompresji do stanu pacjenta, dzięki temu ogranicza powstawanie krwiaków jak i również obrzęków, sprawdzi się także dla osób mniej odpornych na ucisk.

Warto również wspomnieć, iż nowoczesna konstrukcja pozwala na stałe kontrolowanie stanu chorobowego oraz pozwala na utrzymanie stopy w odpowiedniej higienie. Jedną z zalet ortezy na stopę jest również specjalistyczna wyściółka pneumatyczna, która zapewnia wyjątkową wygodę dla pacjenta, zapobiegając występowaniu otarć. Warto zwrócić uwagę na wykonanie całego buta, który jest bardzo lekki i nie obciąża kończyny. Z kolei w podeszwie zastosowano poduszkę powietrzną znajdującą się na pięcie, która zmniejsza wstrząsy i zwiększa komfort użytkowania. Kształt podeszwy jest profilowany niski i szeroki dzięki temu wspomaga naturalne i stabilne chodzenie. Podeszwa w bucie jest antypoślizgowa, dzięki temu stanowi zabezpieczenie przed poślizgnięciem się.

Dodatkowo w bucie zastosowano również regulowaną osłonę palców dla jeszcze większego komfortu pacjenta. Model buta uniwersalny można dopasować go zarówno na prawą jak i lewą stopę. Orteza stopowo - goleniowa Walker Basic AR604, dostępna jest w szerokiej gamie rozmiarów od XS – XL, które umieściliśmy pod spodem w tabeli. Aby dobrać odpowiedni rozmiar należy sugerować się długością stopy. Przed zakupem prosimy o wybranie rozmiaru. Waga buta ortopedycznego 1100 g.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- orteza stopowo-goleniowa Walker Basic
- na złamania, zwichnięcia 2 i 3 stopnia
- polecana przy urazach tkanek miękkich w okolicy stawu skokowego
- sprawdzi się przy doleczenia stabilnych złamań okolicy stawu skokowego i śródstopia
- stosowano pooperacyjnie
- wykorzystywana również zamiast gipsu
- zapewnia wysoki komfort w czasie chodzenia
- z możliwością dostosowania siły kompresji
- pozwala na monitorowanie stanu kończyny oraz zachowanie jej w odpowiedniej higieniczności
- nie stanowi obciążenia kończyny
- oddychający materiał zapewnia odpowiednią wentylację
- wyściółka pneumatyczna z zintegrowaną pompką
- krawędzie boczne redukują ucisk na łydkę
- z poduszką powietrzną na pięcie amortyzującą wstrząsy
- osłona palców z regulacją
- rozmiar uniwersalny na prawą i lewą stronę
- szeroka gama rozmiarów od XS do XL do wyboru

punktor TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR DŁUGOŚĆ STOPY, ROZMIAR BUTA
XS Dł. stopy: 19-21,5 cm, rozmiar buta: 31-34
S Dł. stopy: 22-24 cm, rozmiar buta: 34-38
M Dł. stopy: 24,5 -26,5 cm, rozmiar buta: 38-43
L Dł. stopy: 27-28,5 cm, rozmiar buta: 43-46
XL Dł. stopy: 29-31,5 cm, rozmiar buta: 46-49
Napisz opinię
2020-03-18 15:16:32 - 

Musiałam kupić taki but bo złamałam nogę, mogłam wziąć zwykły ale wolałam coś lepszego, wybrałam ten model z polecenia i muszę przyznać, że nie żałuję bo mi na prawdę pomaga, nie czuję takiego bólu i wszystko jest stabilnie utrzymane.