Wczytuję dane...

punktor   W KILKU SŁOWACH

Wysokiej klasy orteza stawu skokowego

W tej ofercie prezentujemy bardzo dobry stabilizator na staw kolanowy. Jest to produkt medyczny od znanego producenta Special Protectors Co., Ltd wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniających bardzo dobrą trwałość i wytrzymałość. Orteza przeznaczona została na stabilizację stawu kolanowego i jego obrębu. Zalecana dla osób z skręceniami I i II stopnia, w procesie doleczania. Stabilizator pozwala również zminimalizować ryzyko powstawania nowych kontuzji, a także zapobiega odnawianiu starych. Jej konstrukcja została zaprojektowana tak aby zapewnić Państwu najwyższy komfort podczas chodzenia. Orteza została wyposażona w boczne panele pokryte miękką pianką dla większej wygody.

Dodatkowo pianka posiada system zapamiętywania kształtu, dzięki temu orteza jeszcze lepiej dopasowuje się się do kolana każdego pacjenta. Stabilizator został wyposażony w 2 zawiasy, znajdujące się po obu stronach, zapewniające jednopłaszczyznowe zgięcie stopy. Dla większego wzmocnienia i stabilizacji w ortezie zastosowano specjalistyczny system taśm mocujących VELCOR, zapewnia to bardzo dobre unieruchomienie stawu między panelami piankowymi. Orteza na staw kolanowy zapewnia bardzo dobrą stabilizację i wytrzymałość dlatego z powodzeniem mogą korzystać z niej osoby aktywnie uprawiające różnego rodzaju dyscypliny sportowe. Co istotne to możliwość zastosowania tej jednej ortezy na prawą i lewą nogę – uniwersalna.

Stabilizator stawu kolanowego występuje w rozmiarach od S do L. Dokładne rozmiary w tabeli poniżej. W celu dobrania odpowiedniego rozmiaru należy zmierzyć wielkość swojego obuwia i dopasować odpowiednio do rozmiaru z tabeli. Warto pamiętać o przeciw wskazaniach dotyczących noszenia ortezy. Nie powinny jej zakładać osoby, u których występuje żylakowatość, cukrzyca, osoby, które mają problem z krążeniem krwi. Przy występowaniu otarć i skaleczeń. Nie zaleca się również stosowania maści, żeli rozgrzewających itp. Produkt można prać według zaleceń producenta. W naszej ofercie zakupią Państwo również inne rodzaje ortez, stabilizatorów na różne części ciała. 

punktor    GŁÓWNE ZALETY:

- stabilizator na staw kolanowy
- produkt sprawdza się idealnie przy doleczaniu skręceń 2 i 3 stopnia oraz niestabilności
- orteza znacząco redukuje ryzyko powstawania nowych i odświeżania zastarzałych kontuzji
- w związku z zastosowaniem innowacyjnej pianki „z pamięcią kształtu” - produkt zapewnia właściwe dopasowanie do kształtu stawu oraz właściwy ucisk jednocześnie gwarantując komfort użytkowania
- produkt dzięki zastosowaniu dodatkowego systemu tzw. podwójnych mocowań - taśmy VELCRO, umożliwia pełne unieruchomienie stawu pomiędzy piankowymi panelami
- produkt zalecany przy dużej aktywności fizycznej ze względu na jego wytrzymałość
- zawiasy po obu stronach gwarantują pełne i jednopłaszczyznowe zgięcie stopy
- produkt może być prany w niskiej temperaturze 40 stopni

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR ROZMIAR BUTA
S 36-40
M 42-47
L 48 (i więcej)
Napisz opinię
2017-06-26 20:47:07 - 

Bardzo dobrze dopasowuje się do nogi, nigdzie nie ugniata ani nie uciska

2020-04-15 13:29:06 - 

Bardzo dobra stabilizacja