Wczytuję dane...

punktor   W KILKU SŁOWACH

Tkaninowa orteza stawu kolanowego z otworem SP- 871

Ortezy stawu kolanowego to produkty medyczne z przeznaczeniem dla osób wymagających odpowiedniej stabilizacji w obrębie stawu kolanowego. Najczęściej z powodów: zwichnięcia, skrzywienia, pooperacyjnego leczenia, czy obrzęków spowodowanych innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Orteza została wyposażona w specjalne spiralne fiszbiny boczne wzmacniające staw. Orteza stawu kolanowego powstała z innowacyjnego materiału w technologii MultiCeramic. To materiał wysokiej jakości posiadający właściwości wzmacniające leczenie.

Jego wielowarstwowa konstrukcja ze specjalistycznymi mikro-otworami zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry. Dzięki czemu zapobiega przegrzaniu, co pozwala uniknąć licznych otarć i ran, dając uczucie komfortu. Orteza stawu kolanowego zmniejsza bóle spowodowane licznymi obrzękami i urazami, wynikającymi z przeciążenia stawu. Specjalna formuła dodatkowo pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała, powodując wzrost cyrkulacji krwi. Tym samym poprawia proces gojenia, zmniejsza bóle, obrzęki oraz często pojawiające się uczucie sztywności kończyny. Zastosowanie w budowie ortezy, otworu rzepkowego pozwala na wyeliminowanie ucisku i lepszą kontrolę ruchową stawu rzepkowo-udowego.

Orteza tego typu to bardzo komfortowy produkt medyczny wykorzystywany w stabilizacji stawu kolanowego. Jej użycie należy skonsultować z lekarzem specjalistą, aby zapewnić sobie skuteczne leczenie i bezpieczeństwo. Ortezy nie powinno stosować się kiedy mamy problemy skórne np. egzemę lub w przypadku ran otwartych. Stabilizator stawu kolanowego można prać ręcznie w niskiej temperaturze 30 stopni, bez wybielaczy i chloru, można stosować delikatne mydło najlepiej hipoalergiczne. Dostępna w kilku rozmiarach poniżej w tabeli.

punktor   GŁÓWNE ZALETY:

- produkt wykonany z tkaniny w technologii MultiCeramic 
- orteza wykonana z materiału antybakteryjnego, hipoalergicznego, ze zwiększoną siłą wchłaniania i oddawania wilgoci
- produkt zapewnia skuteczne wzmocnienie stawu w związku z zastosowaniem spiralnej fiszbiny bocznej 
- produkt zmniejsza bóle spowodowane opuchlizną oraz urazami spowodowanymi przeciążeniem stawu
- w związku z użyciem specjalistycznego dodatku (cząstek ceramicznych) utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała powodując wzrost cyrkulacji krwi, co w konsekwencji przyspiesza proces gojenia oraz łagodzi ból, zmniejsza uczucie sztywności
- orteza - w związku z zastosowaniem otworu na rzepkę pozwala na ograniczenie jej ucisku oraz kontrolę toru ruchu w stawie rzepkowo-udowym

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD STAWU KOLANOWEGO (cm)
S 30,5 do 35,5
M 33,0 do 38,1
L 35,0 do 40,6
XL 40,6 do 45,7
Napisz opinię
2017-06-26 20:45:59 - 

Orteza dobrze stabilizuje ten odcinek nogi, zwiększa pewność siebie