Wczytuję dane...

punktor   W KILKU SŁOWACH

Popularna orteza stawu kolanowego z osłoną SP-G-703

Orteza stawu kolanowego powstała myślą o osobach zmagających się z częstymi kontuzjami, ortezy tego typu wykorzystuje się po leczeniu pooperacyjnym, w złamaniach, zwichnięciach, występujących obrzękach i innych urazach mechanicznych. Jest produktem medycznym bezpiecznym w użytkowaniu, jednak zawsze w tego rodzaju leczeniach należy zasięgnąć fachowej porady lekarza. Ortezy stawu kolanowego z osłoną są szczególnie wykorzystywane przez sportowców i osoby aktywnie ćwiczące.

Jak większość bardzo dobrej jakości ortez na rynku ta również posiada nowoczesną formułę MultiCeramic, charakteryzującą się wzmocnioną siłą wchłaniania. MultiCeramic odpowiada za optymalną ciepłotę ciała powodującą odpowiedni wzrost cyrkulacji krwi, tym samym przyspiesza leczenie oraz łagodzi, zmniejsza bóle i obrzęki. To niezwykle komfortowa i nowoczesna formuła, która znacznie skuteczniej podnosi komfort użytkowania. Stabilizator bo tak również nazywane są ortezy posiada dodatkowy pierścień, wykonany z silikonu, który jeszcze skuteczniej zabezpiecza rzepkę przed urazami. W modelu ortezy kolanowej zastosowano spiralne fiszbiny boczne odpowiadając za lepsze wzmocnienie stawu. Otwarty otwór na rzepkę w konstrukcji ortezy znacznie zmniejsza je ucisk i zwiększa tor ruchu w stawie rzepkowo - udowym.

Orteza tego typu polecana jest również w bólach reumatologicznych. Orteza widoczna na zdjęciu dostępna jest w we wszystkich rozmiarach, których wymiary mają Państwo poniżej (S,M,L,XL,). Aby dobrać idealny rozmiar należy wcześniej zmierzyć swój obwód stawu kolanowego i dopasować go do rozmiarów w tabeli. Przeciwwskazania do zastosowania ortezy to między innymi: żylakowatość, problemy skórne np. egzemy, rany otwarte. Wyrób medyczny wielokrotnego użytku można prać ręcznie w temperaturze 40 stopni, bez dodatku chloru i wybielaczy.

punktor   GŁÓWNE ZALETY:

- produkt wykonany z tkaniny w technologii MultiCeramic 
- orteza wykonana z materiału antybakteryjnego, hipoalergicznego, ze zwiększoną siłą wchłaniania i oddawania wilgoci 
- produkt zapewnia skuteczne wzmocnienie stawu w związku z zastosowaniem spiralnej fiszbiny bocznej 
- orteza zapewnia również zmniejszenie bólu spowodowanego opuchlizną oraz urazami wywołanymi przeciążeniem stawu 
- w związku z użyciem specjalistycznego dodatku (cząstek ceramicznych) utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała powodując wzrost cyrkulacji krwi, co w konsekwencji przyspiesza proces gojenia oraz łagodzi ból, zmniejsza uczucie sztywności
- pierścień wykonany ze specjalnej masy silikonowej zapewnia dodatkową ochronę rzepki 
- orteza - w związku z zastosowaniem otworu na rzepkę pozwala na ograniczenie jej ucisku oraz kontrolę toru ruchu w stawie rzepkowo-udowym

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD STAWU KOLANOWEGO (cm)
S 33,0 do 39,3 
M 35,5 do 42,7
L 38,0 do 45,7
XL 43,2 do 52,0
XXL 48,3 do 57,7
Napisz opinię
2017-06-26 20:45:35 - 

Orteza wygląda bardzo estetycznie, ma odpowiedni kolor

2020-03-19 15:26:25 - 

Bardzo dobra stabilizacja kolana