Wczytuję dane...

punktor   W KILKU SŁOWACH...

Solidnie wykonana orteza stawu kolanowego z zegarami policentrycznymi (SP-2800)

Ortezy z zegarami to nowoczesne urządzenia stabilizujące. Czym są zegary w ortezie? Zegary są zawiasami umożliwiającymi regulację kąta zgięcia. To wygodne rozwiązanie, które pozwala na stopniowe postępy w rehabilitacji dostosowując ruchomość stawu. Orteza doskonale stabilizuje kolana między innymi dzięki zastosowaniu wzmocnień zegarowych. Jest również idealnym zabezpieczeniem w przypadku niestabilności kolana, rekonstrukcji więzadłowej po operacji. Orteza z zegarami policentrycznymi w rozmiarze standardowym czyli odpowiednia dla większości osób dorosłych.

Orteza z zegarami to bardzo wysokiej jakości stabilizator, wykonany z materiałów najwyższej klasy. Materiał MultiCeramic zawiera cząsteczki ceramiczne, zapewniające utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała, powodując cyrkulację krwi, która znacznie szybciej przyspiesza proces leczenia. Dodatkowo zmniejsza ból, obrzęk w obrębie stawu i uczucie sztywności. W ortezie zastosowano jeszcze jedną specjalistyczną technologie, która nazywa się Far Infrared Rays. Posiada właściwości poprawiające wchłanialność wilgoci powstającej na skórze. Tkanina dzięki zastosowaniu odpowiednich włókien ze wzmocnioną siłą odprowadza wilgoć na zewnątrz, zapewniając pacjentowi doskonały komfort.

Tkanina ponadto jest bardzo delikatna szczególnie zalecana osobom z problemami skórnymi i alergikom. W przeprowadzonych badaniach klinicznych została zaliczona do tkanin o bardzo dobrych właściwościach antybakteryjnych i nie podrażniających skóry. Stabilizator eliminuje całkowitą redukcję ucisku na rzepkę, kontrolując również ruch w stawie rzepkowo udowym, to dzięki otwartej konstrukcji. Orteza zegarowa zalecana jest również dla osób po urazach operacyjnych, w leczeniu różnego rodzaju deformacji, skrzywień, zwichnięć, złamań, w Reumatoidalnym Zapaleniu Stawów. Ortezy nie stosować na rany otwarte, kiedy występują problemy skórne np. egzemy, nie zaleca się używania maści i żeli rozgrzewających. Należy skonsultować się z lekarzem przed leczeniem z wykorzystaniem ortezy.

punktor   GŁÓWNE ZALETY:

- zalecana przy różnego rodzaju złamaniach, skrzywieniach, zniekształceniach, leczenie pooperacyjne
- z zegarami regulującymi ruch 
- bardzo dobrze stabilizuje stawy kolanowe szczególnie pomocna w leczeniu więzadeł
- posiada cząsteczki ceramiczne, które wpływają pozytywnie na proces leczenia i przyspieszają go
- w technologii Far Infrared Rays - zapewniającej odpowiednią wilgoć (odprowadzanie wilgoci)
- otwarta konstrukcja eliminuje ucisk na rzepkę
- materiał antybakteryjny przebadany klinicznie
- zalecana alergikom i osobom mającym wrażliwą skórę
wielokrotnego użytku, możliwość prania ręcznego w 40 stopniach

Napisz opinię
2017-06-26 20:44:42 - 

Dość lekki i wygodny produkt, odpowiada mi kolor