Wczytuję dane...

punktor   W KILKU SŁOWACH...

Orteza stawu kolanowego z zegarem (SP-2900) to produkt stabilizujący najwyższej jakości.

Orteza z zegarami to stabilizator stawu kolanowego. Orteza tego typu posiada regulowaną długość, dzięki czemu dopasuje się do każdej osoby dorosłej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dodatkowo wzmacniające proces rehabilitacyjny. Materiał, z którego została wykonana to innowacyjna technologia bardzo ceniona na współczesnym rynku medycznym. Jest to MultiCeramic, z którego powstają produkty najwyższej klasy. Zastosowanie tej formuły przyspiesza leczenie i znacznie redukuje ból, dzięki efektowi termicznemu, który wzmacnia cyrkulację krwi.

W ortezie została zastosowana również znana i nowoczesna technologia występująca pod nazwą Infrared Rays, która z kolei odpowiada za optymalne odprowadzanie wilgoci z powierzchni ciała. Specjalistyczne włókna tkaniny pozwalają wyciągnąć wilgoć na zewnątrz jeszcze skuteczniej, niż w zwykłych ortezach. Ponadto tkanina jest hipoalergiczna, idealna nawet dla alergików, nie uczula. Również posiada właściwości antybakteryjne, nie powoduje podrażnień. Jest doskonałym stabilizatorem zapewniającym skuteczną stabilizację kolana, dzięki zastosowaniu bocznych zegarów, zapobiega również przeprostowi kolana. Konstrukcja zegarowa umożliwia także idealną regulację zginania kolana i prostowania go, dostosowując ruchomość stawu do postępów rehabilitacyjnych. Możliwość regulacji konta wynosi od (0° do 120 ° co 10°). Natomiast regulacja długości od 50 do 60 cm.

Zawiasy ortezy zostały wykonane z wytrzymałego aluminium, które jest ultralekkie, tym samym gwarantuje idealną stabilizację stawu bez obciążania. Orteza zegarowa jest również idealnym zabezpieczeniem w przypadku niestabilności kolana, po zabiegach rehabilitacyjnych, rekonstrukcji więzadeł po rehabilitacji urazowej. Zalecana przy licznych chorobach zwyrodnieniowych, urazy uszkodzenia łękotek, bóle spowodowane nadmiernym przeciążeniem stawu, RZS - (Reumatoidalne Zapalenie Stawów). Zastosowanie ortezy wielokrotnego użytku sprawia, że będzie służyła znacznie dłużej, produkt można prać ręcznie, w temp. 30°C, bez dodatkowych substancji chlorowych i wybielaczy. Ortezy zegarowe z dodatkowymi formułami to niezwykle komfortowe stabilizatory, dla osób szczególnie wymagających i ceniących wygodę.

punktor   GŁÓWNE ZALETY:

- posiada zegary z możliwością regulacji konta zginania i prostowania kończyny
- zalecana do wszechstronnego użytku (leczenie pooperacyjne, zwichnięcia stawu, niestabilności, RZR)
- regulacja długości
- posiada formułę odpowiadającą za szybsze procesy leczenia MultiCeramic
- dodatkowa formuła odprowadzająca wilgoć z ciała Infrared Rays
- hipoalergiczne właściwości
- odporna na uszkodzenia 
- bardzo solidna i wytrzymała konstrukcja na lata
- ultralekka konstrukcja aluminiowa nie obciąża kończyny
- idealnie stabilizuje kolano i staw
- wielokrotnego użytku, możliwość prania

Napisz opinię
2017-06-26 20:44:19 - 

Produkt wygląda na dość masywny, ale w rzeczywistości wcale nie jest taki ciężki. Dobrze się nosi