Wczytuję dane...

punktor   W KILKU SŁOWACH...

Tutor stawu kolanowego Special deluxe (SP- 333) - pozycja 0 inaczej nazywany stabilizatorem, to wyrób medyczny przeznaczony do stabilizacji m.in. stawu kolanowego i jego obrębu.

Tutory stawu kolanowego przeznaczony są  dla osób, u których wystąpiły urazy w okolicach stawu kolanowego, rzepki. Głównie zalecane w leczeniu przy rekonstrukcji więzadeł we wczesnym stadium (ACL, MCL, LCL), zwichnięciach, skręceniach, bolesnych obrzękach, oraz po zabiegach operacyjnych. Stabilizatory zapewniają całkowite unieruchomienie kolana, odpowiadają za jego odciążenie.

Widoczny na zdjęciu tutor jest  wykonany ze specjalnej pianki neoprenowej, króra dodatkowo została  podszyta delikatną bawełną, wzmacnia jeszcze bardziej uczucie komfortu. Formuła materiału Neoprene utrzymuje odpowiednią ciepłotę ciała, co powoduje wzrost cyrkulacji krwi odpowiadający za szybszy proces gojenia, zminimalizowanie bólu i obrzęku. Specjalistyczna konstrukcja pozwala na  indywidualne dopasowanie się stabilizatora do kończyny użytkownika, nawet dla osób większych rozmiarów. Użycie konstrukcji trójpanelowej bardzo dobrze zabezpiecza kolano, zapewniając odpowiednią stabilizację kolana porzeczną i chroni przed przeprostem. Specjalny otwór na rzepkę w stabilizatorze pozwala na większą koordynację ruchową.

Stabilizator kolanowy został wykonany z lekkiego tworzywa, które nie obciąża kończyny i pozwala na swobodne wykonywanie codziennych czynności. Jest to produkt niezwykle ceniony przez sportowców i osoby aktywne fizycznie. Stabilizator, tutor to urządzenie bezpieczne posiadające certyfikaty medyczne. Jednak aby nasze leczenie było jak najbardziej skuteczne należy zasięgnąć porady lekarza specjalisty. Tutorów nie należy stosować na rany otwarte, otarcia oraz po wcześniejszym użyciu  maści czy żelów rozgrzewających. Produkt można używać wielokrotnie w przypadku zabrudzenia prać w temperaturze 30 stopni Celsjusza, (bez chloru i wybielaczy).

punktor   GŁÓWNE ZALETY:

- zapewnia całkowite unieruchomienie kolana

- pozycja stabilizatora 0

- solidna i wytrzymała konstrukcja

- głównie polecany w leczeniu urazów w obrębie kolanowym, zwichnięć, leczenie pooperacyjne, zaburzenia reumatyczne

- utrzymuje odpowiednią ciepłotę ciała, powodując wzrost cyrkulacji krwi przyspieszający procesy leczenia

- trójpanelowa konstrukcja doskonale zabezpiecza kolano, zapewniając odpowiednią stablilizację

- otwór na rzepkę pozwala na większą koordynację ruchów

- polecany osobom po rekonstrukcji więzadeł kolana

- wysokiej jakości materiał pianka neoprenowa posiadająca właściwości wzmacniające leczenie

- rozmiar 60 cm

- materiał odporny na pranie ręczne

Napisz opinię
2017-06-26 20:43:51 - 

Dobrze się zakłada, nosi i ściąga. Całość również dobrze wygląda