Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor   W KILKU SŁOWACH

Solidna orteza kciuka z szyną aluminiową (SP- 208).

Ortezy kciuka z szyną aluminiową są to produkty medyczne przeznaczone do jeszcze skuteczniejszej stabilizacji nadgarstka oraz kciuka. Charakteryzuje je solidna wytrzymałość poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiału. Zostały wykonane z oddychającego neoprenu - w nowoczesnej technologii CoolMax AIRPENE, która pozwala na odpowiedni  poziom cyrkulacji krwi, dzięki czemu znacznie szybciej przyspieszają się procesy leczenia i skuteczniej łagodzi ból.

Ponadto wielowarstwowa konstrukcja  neoprenu ze specjalnymi mikro - otworami daje optymalne uczucie chłodu w miejscu przylegania materiału, dzięki czemu skóra nie przegrzewa się i  doskonale odprowadza wilgoć, dając odpowiednie uczucie komfortu. Specjalna konstrukcja zapewnia pełną stabilizację nadgarstka oraz kciuka. Natomiast innowacyjny system zapinania z dodatkowymi rzepami chroni przed odpięciem się, dzięki czemu orteza pozostaje na swoim miejscu i jest stabilna. Ortezy z szyną aluminiową są szczególnie polecane przy zmianach zwyrodnieniowych, jako unieruchomienie pooperacyjne, a także w procesach doleczania złamań, zwichnięć nadgarstka oraz kciuka. Ortezy to produkty w pełni bezpieczne, pod warunkiem, że ich zastosowanie zostaje skonsultowane z lekarzem specjalistą. Pomoże to w dopasowaniu idealnego modelu do schorzenia, a tym samym ułatwi leczenie. Orteza prezentowana powyżej to model przeznaczony na kciuk, nadgarstek, wyposażona w szynę aluminiową.

Ortezy tego typu to bardzo komfortowe narzędzia do skutecznego procesu leczenia licznych złamań i kontuzji, cenione na rynku ze względu na dużą skuteczność i komfort użytkowania. Ortezy w naszym sklepie dostępne są w kilku rozmiarach: (S, L, M, XL), rozmiar można wybrać powyżej. Aby wybrać odpowiadający Państwu rozmiar ortezy należy zmierzyć swój obwód nadgarstka, po czym wybrać odpowiadający temu w tabeli poniżej. Należy pamiętać, że tylko sprawdzone i bezpieczne  produkty medyczne są w stanie pomóc w skutecznym leczeniu. Zapraszamy do zakupu.

punktor   GŁÓWNE ZALETY:

- orteza z szyną aluminiową 
  produkt został wykonany z neoprenu w technologii CoolMax AIRPRENE
- orteza zapewnia pełną stabilizację nadgarstka oraz kciuka
- innowacyjny system zapinania oraz użyte materiały zapewniają komfort użytkowania
- produkt utrzymuje właściwą ciepłotę ciała powodując wzrost cyrkulacji krwi, co w konsekwencji przyspiesza gojenie oraz łagodzi ból
- orteza jest szczególnie polecana przy wszelkich zmianach zwyrodnieniowych, szczególnie jako unieruchomienie pooperacyjne oraz w procesie leczenia zwichnięć, złamań nadgarstka oraz kciuka
- w związku z zastosowaniem dodatkowego dopinania rzepami, produkt zawsze pozostaje we właściwej pozycji
- dostępna w kilku rozmiarach

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD NADGARSTKA (cm)
S 14,0 do 16,5
M 16,5 do 19,0 
L 19,0 do 21,6
XL 21,6 cm (oraz więcej)
Napisz opinię
2017-06-26 20:42:16 - 

Odkąd nosze orteze, kciuk boli mnie dużo rzadziej