Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor   W KILKU SŁOWACH

Sprawdzona i skuteczna orteza nadgarstka długa (SP-879) lewa, w dobrej cenie.

Orteza nadgarstkowa długa powstała z myślą o licznych kontuzjach występujących w obrębie dłoni, nadgarstka, ramienia, i śródręcza. Orteza to niezwykle przydatny przyrząd w leczeniu osób zmagających się z częstymi kontuzjami. Między innymi: sportowców, masażystów, wspinaczy, i innych osób, które są narażone na długotrwałą pracę z wykorzystaniem rąk. Orteza nadgarstkowa długa, lewa jest przeznaczona na lewą kończynę górną, jej dłuższy rozmiar umożliwia objęcie większego obszaru działania.

Orteza została wykonana z innowacyjnego materiału Multiceramic - to nowoczesna technologia zawierająca cząsteczki ceramiczne, dzięki którym orteza utrzymuje efekt termiczny. Wytwarzając, tym samym ciepło, które utrzymuje efekt cyrkulacji krwi, dzięki czemu  następuje szybszy proces gojenia, zmniejszając przy tym ból w  obrębie kończyny. Kolejną  nowoczesną technologią zastosowaną w konstrukcji jest  Far Infrared Rays - odpowiada za odpowiedni poziom odprowadzenia wilgoci z powierzchni ciała na zewnątrz, co zapewnia pełen komfort użytkowania. Dodatkowo tkanina posiada właściwości antybakteryjne i nie powoduje podrażnień, dzięki temu jest idealna nawet dla osób z wrażliwą skórą. W ortezie zastosowano również autonomicznie wyprofilowaną łyżkę podpierającą, co zapewnia idealny poziom unieruchomienia we właściwej pozycji anatomicznej. Orteza nadgarstkowa długa przeznaczona jest głównie do leczenia: kontuzji, zwichnięć nadgarstka, uszkodzeń, zapalenia ścięgien, w procesie leczenia złamań, kości przedramienia i nadgarstka.

Zastosowanie ortezy należy skonsultować z lekarzem specjalistą, aby dobrać indywidualny i najlepszy sposób leczenia. Nie zaleca się stosowania ortezy na rany tzw. otwarte, otarcia naskórka, występujące egzemy skórne, żylakowatości jak i również w przypadku, kiedy wcześniej zastosowano żele i maści rozgrzewające. Produkt można prać, jedynie ręcznie w temperaturze 40 stopni C, pozwoli to na dłuższe użytkowanie. Nie należy używać żadnych wybielaczy, chloru i nie prasować. Poniżej została podana tabela rozmiarów, dzięki, której mogą Państwo dobrać odpowiedni dla siebie rozmiar.  Posiadamy również inne ortezy przeznaczone na różne części ciała, prosimy o zapoznanie się z ofertą.

punktor   GŁÓWNE ZALETY:

- orteza wykonana z innowacyjnego materiału o technologii - MultiCeramic
- materiał posiada właściwości antybakteryjne 
- struktura materiału doskonale odprowadza wilgoć z powierzchni skóry, dzięki technologii Far Infrared Rays
- zapewnia pełną stabilizację nadgarstka oraz śródręcza
- posiada wygodny system zapinania
- zastosowanie specjalistycznych cząsteczek (cząstek ceramicznych), utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała powodując wzrost cyrkulacji krwi, dzięki czemu przyspieszają się  procesy gojenia oraz następuje złagodzenie bólu
- głównie zalecana przy: zwichnięciach stawu nadgarstkowego, uszkodzeniach i zapaleniu ścięgien, zniekształceniach i niestabilność nadgarstka 
- sprawdzi się również przy leczeniu złamań kości przedramienia oraz nadgarstka 
- odpowiednio wyprofilowana „łyżka” podpierająca, zapewnia  unieruchomienie kończyny we właściwej pozycji anatomicznej

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD NADGARSTKA (cm)
S 14,0 do 16,5
M 16,5 do 19,0 
L 19,0 do 21,6
XL 21,6 cm do 24,1
Napisz opinię
2017-06-26 20:41:23 - 

Dobry, stabilny produkt.