Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Taśma - tejpy do kinezjoterapii Depan (3,8 cm x 9,14 cm)

Sztywne taśmy – tejpy to znane i cenione szczególnie w środowisku sportowym produkty na różnego rodzaju dolegliwości bólowe. Użytkowanie taśm kinetycznych cieszy się dużym zainteresowaniem wśród sportowców najwyższej klasy niemal w każdej dyscyplinie sportowej. Tejpy stosowane zazwyczaj są w leczeniu urazów sportowych. Doskonale radzą sobie w dolegliwościach związanych z bólami mięśni. Taśmy kinetyczne pomocne również bywają przy urazach ścięgien i wiązadeł.

Tejpy do kinesiotapingu mogą także być stosowane przez zwykłych użytkowników, u których często występują bóle różnego pochodzenia. Tejpy mogą być pomocą doraźną w różnych dolegliwościach, zapobiegają również pogłębianiu się bólu i co istotne pomagają szybciej powrócić do zdrowia. Tejpy Depan w naszej ofercie są produktami bezpiecznymi w zastosowaniu. Wykonane zostały ze 100 % bawełny, delikatne w zetknięciu ze skórą. Ich metoda aplikacji to naklejanie na wybrane miejsca, w których występuje ból.

Dokładny opis jak stosować tejpy znajdą Państwo w instrukcji obsługi. Taśmy wykazują działanie lecznicze w miejscach zmienionych, eliminują zmęczenie mięśni, skutecznie niwelując ból oraz zwiększają zakres ruchów. Sztywne taśmy Depan dostępne w kilku rozmiarach, w eleganckim białym kolorze. Opakowanie to wygodna poręczna rolka w rozmiarze (3,8 cm x 9,14 cm). W naszej ofercie również posiadamy kolorowe taśmy do kinzezjoterapii. Prosimy zapoznać się z ofertą naszego sklepu. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- sztywna taśma do kinezjoterapii Depan
- w poręcznym opakowaniu typu rolka
- idealna na każdą część ciała
- niezastąpiona w leczeniu urazów sportowych
- pomaga  w dolegliwościach związanych z bólami mięśni
- skuteczna w  urazach ścięgien i wiązadeł
- tejpy polecane dla osób aktywnych fizycznie 
- nie ograniczają ruchów podczas noszenia
- stanowią barierę przed powstawaniem nowych urazów
- taśma wytworzona ze 100% bawełny
- w eleganckim białym odcieniu
- w kilkiu rozmiarach do wyboru
- w tym modelu w rozmiarze (3,8 cm x 9,14 cm)