Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Taśmy - tejpy do kinezjoterapii Depan

Taśmy do kinezjotapingu są skutecznymi produktami w terapii problemów stawowych i mięśniowych. Ich zastosowanie bazuje na kinezjologii i naturalnych zdolnościach organizmu do samoleczenia. Tejpy skutecznie oddziałują na partie mięśniowe, stawy, powięzi, układ nerwowy oraz limfatyczny. Kinezjotaping to jedna z bardziej popularnych metod stosowanych szczególnie w środowisku zawodowych sportowców. Najczęściej praktykowana przez: piłkarzy, koszykarzy, siatkarzy, lekkoatletów, pływaków itp.

Oklejanie taśmami wybranych części ciała polecane również jest dla osób mających bardzo często dolegliwości bólowe o różnym podłożu. Kinezjotaping skutecznie zmniejsza bóle mięśni i stawów, usuwa obrzęki limfatyczne, wspomaga pracę mięśni również wpływa na korygowanie niewłaściwej pozycji stawów. Taśm - tejpy kinetyczne stanowią pomoc doraźną i należy pamiętać aby ich zastosowanie skonsultować ze specjalistą. Ich dokładną instrukcję obsługi  znajdą Państwo w opakowaniu produktu.

Prezentowane przez nas produkty zostały wykonane ze 100 % bawełny, delikatnej i bezpiecznej dla użytkownika. Utrzymują się stosunkowo długo na skórze, nie odklejając się. Taśmy do kinezjoterapii depan dostępne są w kilku rozmiarach, ta ofert dotyczy rozmiaru 5 cm x 9,14 m. Ponadto produkty zostały umieszczone w wygodnej i poręcznej rolce, zawsze można je mieć przy sobie.  Tasmy depan w dyskretnym białym kolorze. W naszym medycznym sklepie również do kupienia inne taśmy - tejpy w kolorach. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- taśma kinezjologiczna
- polecana przez sportowócw i osoby aktywne fizycznie
- w wygodnej poręcznej rolce
- taśmy można stosować na różne partie ciała
- skuteczne na urazy sportowe
- niezastąpione w bólach mięśniowych
- pomagają przy urazach ścięgien i wiązadeł
- z materiału bezpiecznego 100% bawełny
- nie ograniczają ruchowości podczas noszenia
- chronią przed powstawaniem dalszych urazów
- w kolorze białym, dyskretnym
- tejpy w tej ofercie w rozmiarze ( 5 cm x 9,14 cm)
- również dostępne w kilku innych rozmiarach