Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tejp na palec - taśma kinetyczna Depan

Taśmy kinetyczne w naszej ofercie to doskonałe produkty do wszechstronnego zastosowania. Przede wszystkim skuteczne bywają w leczeniu urazów sportowych, dlatego bardzo chętni stosowane przez sprtowów z różnych dyscyplin. Tejpy - taśmy pomocne bywają także w dolegliwościach bólowych mięśni, przy urazach ścięgien i wiązadeł. Ten model idealnie sprawdzi się również w tejpowaniu palców. Taśmy kinetyczne Depan umożliwiają pełen zakres ruchów, dzięki temu podczas jej użytkowania osoba może bez problemu wykonywać codzienne czynności jak i również uprawiać sport.

Co bardzo istotne to taśmy kinetyczne chronią również przed dalszym postępowaniem urazów i tworzeniem się nowych. Materiały, z których zostały wytworzone nasze tejpy to 100 % bawełna, delikatna dla skóry i niepodrażniająca jej. Taśmy  kinetyczne Depan zapewniają pełną wygodę, a ich stosowanie nie jest skomplikowane. Przed zastosowaniem zawsze należy zapoznać się z dołączoną do produktu ulotką. Tak aby prawidłowo wykorzystać produkt, ponieważ tylko odpowiednia aplikacja zapewni 100 procentowe działanie lecznicze.

Tapingowanie to nowoczesna metoda pomagająca w walce z bólem. Każdy kto uprawia zawodowo i amatorsko sport powinien wyposażyć się  w te niedrogie jednak bardzo skuteczne produkty elimninujące dolegliwości bólowe.Taśmy - tejpy  w naszej ofercie zakupią Państwo w kilku rozmiarach, do wyboru. Również posiadamy taśmy w wybranych kolorach, także do kupienia w sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi  medycznymi produktami w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- taśma kinetyczna Depan w wygodnej rolce
- idealnie nadaje się do tejpowania palców
- pomaga w leczeniu urazów sportowych
- pomocna w dolegliwościach bólowych mięśni
- w urazach ścięgien i wiązadeł
- polecana dla każdego, szczególnie dla sportowców
- jej zastosowanie umożliwia pełną kontrolę ruchów
- taśma zapewnia skuteczną ochronę przed powstawaniem kolejnych urazów
- matriał, z którego zostła wykonana to 100 % bawełna
- estetyczne wykonanie w białym kolorze
- rozmiar prezentowanej taśmy Depan 2,5 cm x 9,14 m

Napisz opinię
2020-03-23 15:25:36 - 

Delikatne ale doskonale się trzymają

2022-01-11 13:45:24 - 

Dobrze trzymają w porównaniu do innych które się odklejają po paru godzinach